Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Moge wam zorganizować taki wyjazd że koszty alko będą wyższe niż wycieczki samej

kamciuf
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:03

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: kamciuf »

Blanek pisze: kamciuf, Zabrze czy Katowice ?
Katowice, ale że nie mam co liczyć na pierwsze listy to nie wiadomo gdzie wyląduje ważne by się dostać
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

kamciuf pisze:to nie wiadomo gdzie wyląduje
Zawsze można wrócić z miasta w którym się nie chciało studiować, to nie jest tak, że jak Cię przydzielą do Zabrza/Katowic to już na amen
kamciuf
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:03

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: kamciuf »

MrsCytoplazma pisze:Mi w tamtym roku dodano aż 6% z chemii po wglądzie, także WARTO Teraz też pojadę, bo znowu parę rzeczy mi śmierdzi podstępne egzaminatory
A musiałaś z nimi jakoś walczyć żeby podnieśli Ci wynik czy sami się przyznali do błędu? źle coś ocenili czy omineli? zbieram informacje bo sama wysłałam wniosek o wgląd właśnie z chemii
Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Nutella9696 »

Adasko1 pisze:Moge wam zorganizować taki wyjazd że koszty alko będą wyższe niż wycieczki samej

Dobre

Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dr Who »

Mam pytanie dotyczące lokalizacji. W jakiej odległości ŚUM znajduje się od centrum miasta i ile czasu zajmuje przebycie tej drogi?
Awatar użytkownika
Puszysława
Posty: 275
Rejestracja: 26 maja 2013, o 17:11

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Puszysława »

Dr Who, W Katowicach spędzałam każde ferie i wakacje, na Ligocie byłam raz w życiu i z tego, co pamiętam, podróż była dość długa. Czyli raczej nie na nogach, ale są autobusy łączące ją z centrum. Wydaje mi się, że komunikacja w mieście jest bardzo okej, tylko że ta przebudowa centrum. Słyszeliście, że tym razem chcą zakopać samochody, wykopać rzekę i zrobić w centrum deptak?
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: młody technik »

Myślał ktoś ze studiujących/chcących studiować w Zabrzu o wynajęciu pokoju nie w samym Zabrzu, ale np. w mieście obok, żeby było blisko do Rokitnicy?
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Locus »

młody technik, jeśli mi się chłop przeniesie, to ja będę myśleć nad okolicami politechniki w Gliwicach, google twierdzi, że to nie jest aż tak daleko.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: młody technik »

Z pod polibudy jest autobus, 40 min trwa dojazd, bo właśnie sprawdzałem, więc nie jest źle. W razie gdyby mnie do Zabrza przydzieliło to rozważam zostanie w akademiku.
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Jagla »

z centrum Katowic do Ligoty jeżeli dobrze sprwadziłem na jakdojade to jest jakieś ~25 minut jednym autobusem.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Chyba w środku nocy w dzień wakacyjny, ponad godzinę się zdarzało jechać na Ligotę spod dworca głownego
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrBrightside »

Izuzet pisze: ponad godzinę się zdarzało jechać na Ligotę spod dworca głownego
Gruba przesada. Przy naprawdę sporych korkach i tych cudownych remontach w centrum maksymalnie jechałem 40 min. Średnio 30 min na dojazd z centrum trzeba liczyć, czasem może udać się w 20-25 nawet dojechać i to wcale nie nocą w wakacje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości