Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Puszysława
Posty: 275
Rejestracja: 26 maja 2013, o 17:11

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Puszysława »

A ja widziałam studenta jeżdżącego po Kato hulajnogą.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

Meredith93 pisze:MrsCytoplazma, będzie polowanie na mieszkanie d
Ale najpierw trzeba będzie co poniektórych oprowadzić po terenie gt
Taak tak, MNIE !
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

kamciuf pisze:
MrsCytoplazma pisze:Mi w tamtym roku dodano aż 6% z chemii po wglądzie, także WARTO Teraz też pojadę, bo znowu parę rzeczy mi śmierdzi podstępne egzaminatory
A musiałaś z nimi jakoś walczyć żeby podnieśli Ci wynik czy sami się przyznali do błędu? źle coś ocenili czy omineli? zbieram informacje bo sama wysłałam wniosek o wgląd właśnie z chemii
Nie, nie walczyłam o dziwo. Było to tak że mi coś śmierdziało i wysłałąm wniosek o wgląd. Oddzwoniła babeczka że OH NIE POLICZYLIŚMY pani 6% - jeszcze takim tonem jakby mi łaskę robiła No i pojechałam do wglądu i dali mi nowy aneks od razu.
Dodam że oke kraków
Diomedea
Posty: 5
Rejestracja: 1 lip 2014, o 21:37

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Diomedea »

MrsCytoplazma pisze: Nie, nie walczyłam o dziwo. Było to tak że mi coś śmierdziało i wysłałąm wniosek o wgląd. Oddzwoniła babeczka że OH NIE POLICZYLIŚMY pani 6% - jeszcze takim tonem jakby mi łaskę robiła No i pojechałam do wglądu i dali mi nowy aneks od razu.
Dodam że oke kraków
OKE Kraków mówisz? Też pod niego podlegam i właśnie śmierdzi to, że nie mam policzonej tak jakby całej strony (2 zadania o wirusie HIV), a byłam całkiem pewna że część z nich będzie dobrze. Także rozważam wysłanie wniosku o wgląd, tylko boje się żeby mi np. nie odjęli jakiś punktów. Ile trwało mniej więcej nim skontaktowali się z Tobą po wysłaniu wniosku?
belweder654
Posty: 34
Rejestracja: 2 lip 2014, o 12:47

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: belweder654 »

Też chce wysłać wniosek i też sie boje że mi odejmą.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

Diomedea pisze:
MrsCytoplazma pisze: Nie, nie walczyłam o dziwo. Było to tak że mi coś śmierdziało i wysłałąm wniosek o wgląd. Oddzwoniła babeczka że OH NIE POLICZYLIŚMY pani 6% - jeszcze takim tonem jakby mi łaskę robiła No i pojechałam do wglądu i dali mi nowy aneks od razu.
Dodam że oke kraków
OKE Kraków mówisz? Też pod niego podlegam i właśnie śmierdzi to, że nie mam policzonej tak jakby całej strony (2 zadania o wirusie HIV), a byłam całkiem pewna że część z nich będzie dobrze. Także rozważam wysłanie wniosku o wgląd, tylko boje się żeby mi np. nie odjęli jakiś punktów. Ile trwało mniej więcej nim skontaktowali się z Tobą po wysłaniu wniosku?
Hmm już niezbyt pamiętam ile czasu to trwało, ale wydaje mi się że ok 3 dni po wysłaniu dostałam telefon.
Awatar użytkownika
turbodynoman
Posty: 179
Rejestracja: 2 mar 2013, o 09:22

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: turbodynoman »

każdego roku zapewne setki maturzystów dokonuje wglądu do swoich prac i jakoś nie słyszy się, aby wychodzili z niższym wynikiem. Tym bardziej, że wydanie nowego aneksu jest zapewne im nie na rękę. Moim zdaniem warto jechać i walczyć

po za tym to cześć! w 50% już się z Wami integruję, w zależności od wyboru między ŚUMem a UMK.
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: testosteron »

Mam pytanie, czy w sierpniu mogę liczyć na przyjęcie ze 167pkt.? Którą listę byście obstawiali?
Cały czas waham się między ŚUMem, a Łodzią. Do Zabrza powinno starczyć, ale widzewiacy i łksiacy, mogą mnie nie zobaczyć. Tak czy siak serce rozdarte
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dellarin »

testosteron, myślę, że powinieneś się dostać na Śum w sierpniu może, a zawsze mozesz zlozyc tu i tu i potem najwyżej zrezygnować i i przenieść papiery do Łodzi jesli sie tam dostaniesz później, a na Łodzi Ci bardziej zależy lub odwrotnie.
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: testosteron »

Tak, tak, jestem tu i tam, cieszę się, że mam taki problem, a nie taki jak wiele moich znajomych czy iść na studia, które wgl ich nie interesują, czy za rok poprawiać maturę.
Wcześniej przeglądałem forum i ktoś gdzieś wrzucił tabelkę z datami publikacji list rankingowych, ale za Chiny nie przypomnę sobie w jakim to było wątku. Jest może ktoś w jej posiadaniu?
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: testosteron »

Dziękuję
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Gadałem z kolegą Blenkiem i pod koniec lipca otworzę tutaj temat odnośnie wyjazdu forumowego odnośnie śumu. Szczegóły będą podane potem, mam nadzieję że znajdą się chętni do integracji

Awatar użytkownika
neuro
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 13:20

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: neuro »

tak BTW. opuszczam dwupokojowe mieszkanie na helence w dobrej lokalizacji, 10 min z buta na uczelnie. jak co to priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości