Farmacja 2014 :)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: zielony25 »

AkrobataCz&#x142owiekDuch pisze:Perspektywa grzebania przez całe życie ludziom w jamie ustnej, przynajmniej dla mnie, nie jest zbyt motywująca
Mialem na mysli, dlaczego nie stomatologia jako przezimowanie", zeby sie do matury uczyc.
Przeciez wtedy mozna sobie chyba nawet wiecej przedmiotow przepisac na I roku lekarskiego.
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

zielony25 pisze:Mialem na mysli, dlaczego nie stomatologia jako przezimowanie", zeby sie do matury uczyc.
Przeciez wtedy mozna sobie chyba nawet wiecej przedmiotow przepisac na I roku lekarskiego.
Powiem Ci szczerze, że nie myślałem o stomatologii, pewnie masz rację, i jest to lepsza alternatywa, ale teraz to i tak już za późno
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

zielony25, AkrobataCzłowiekDuch, ja wiem że takie zajmowanie komuś miejsca jest wkurzające i wiele wojen o to toczyło się na forum ale pamiętajmy, że nie mamy na to wpływu co zrobią inni a poza tym każdy ma prawo do własnego wyboru i nic nam do tego. Zresztą nie powinno się chyba tego traktować jako zabieranie miejsca, każdy ma prawo wybrać to na co ma ochotę, a gdyby rozpatrywać nasze wybory w takich kategoriach to można uznać, że wszystko co robimy jest odbieraniem komuś czegoś. Przykładowo rezerwując bilet lotniczy, ostatnie miejsce, zabieramy być może komuś możliwość na wylot danego dnia na podróż życia Dobra, przykład głupi ale myślę, że nie warto skupiać się na tym co robią inni tylko starać się po to, aby samemu mieć taki wybór i nie mieć problemu z tym, że ktoś nam zabiera miejsce
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

kokardka jasna sprawa takie jest życie nie można martwić się o innych, trzeba patrzeć na siebie tak to wszystko jest ułożone i tyle
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Devih »

katy94 pisze:Kiedy mogę być pewna, ze opłata doszła i biorę udział w rekrutacji w Krakowie i Sosnowcu? Przy Krrakowie musi pisać Status rejestracji: potwierdzona, a przy Sosnowcu Status: zweryfikowane tak? Wtedy jest ok? Tak się upewniam, bo wolę to niż potem przez własną głupotę nie brać udziału w rekrutacji. Nie ma w tych miastach jakiś blokowań danych i innych kruczków?
Sam się tam rekrutuje i z tego co czytałem i szukałem, to jeśli masz status zweryfikowany albo potwierdzony, to beirzesz udział w rekrutacji. Potem jak się dostaniesz to jedynie donosisz resztę rzeczy.
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: basia101006 »

Mam do sprzedania 2 płytki z materiałami na 1 rok farmacji Lublin. Notatki z wykładów, ćwiczeń, seminariów (własnoręczne), skrypty, książki, prezentacje i moc różnych innych pomocy naukowych, by przejść ten rok bezproblemowo i poczuć smak wakacji. Zapraszam!
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

A jak to jest z ilością facetów na farmacji? Wiem, że raczej większą część stanowią panie, ale zastanawiam się, czy jest to miażdżąca większość. Ot, takie głupie pytanie, haha.

deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: deVries »

No zdecydowanie męża szukać łatwiej na politechnice My na farmacji jesteśmy towarem luksusowym. Myślę, że ponad 3/4 studentów to kobiety.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

deVries, à propos politechniki, tak się ostatnio zgadałyśmy z dziewczynami z farmy i wyszło, że każda która ma swoją drugą połówkę ma ją właśnie na politechnice, przypadek?
triniti
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:45

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: triniti »

Co do politechniki i ilości facetów, to wszystko zależy od wydziału
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: deVries »

kokardka pisze:przypadek?
NIE SONDZEM :O
triniti pisze:Co do politechniki i ilości facetów, to wszystko zależy od wydziału
Prawdziwa polibuda nie obejmuje zarządzania, architektury i chemii! Tak mi kolega z budowy maszyn mówił
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

deVries pisze:No zdecydowanie męża szukać łatwiej na politechnice My na farmacji jesteśmy towarem luksusowym. Myślę, że ponad 3/4 studentów to kobiety.
Akurat nie o męża, a o atmosferę mi chodziło. Z mężczyznami jakoś tak sympatyczniej jest. :p Ale bycie towarem luksusowym", domyślam się, też ma swoje plusy?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: deVries »

To chyba zależy już od ludzi. Wiem o co ci chodzi, bo w moim liceum była klasa z prawie samymi dziewczynami i to jakaś masakra była, po pół roku wszystkie były ze sobą trzy razy w różnych konfiguracjach pokłócone. U nas raczej tego nie ma aczkolwiek wiadomo, że bywa specyficznie. Ale dużo się można nauczyć - zauważyłem na przykład, że temat WŁOSY jest w stanie przełamać każde lody, zakończyć każdą niezręczną ciszę i odwrócić uwagę od praktycznie wszystkiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości