Kto na UMB?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
owad społeczny
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:50

Re: Kto na UMB?

Post autor: owad społeczny »

Po co w ankiecie pytają nas, czy ta uczelnia jest naszym priorytetem?
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Kto na UMB?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

owad spo&#x142eczny pisze:Po co w ankiecie pytają nas, czy ta uczelnia jest naszym priorytetem?
Aby sprawdzić czy jest priorytetem.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Kto na UMB?

Post autor: Argentum »

Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:
owad spo&#x142eczny pisze:Po co w ankiecie pytają nas, czy ta uczelnia jest naszym priorytetem?
Aby sprawdzić czy jest priorytetem.
Hahaha
Nieśmieszne
-
Nie wiem, po co pytają, ale w Łodzi spytali mnie o to samo. Wszędzie zaznaczyłem tak".
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Kto na UMB?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Argentum pisze: Nieśmieszne
Ja tam się śmiałem

Durne pytanie i durna odpowiedź.
Myślisz że jak zaznaczysz nie to skreślą Cię z listy?
To służy jedynie statystyce.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Kto na UMB?

Post autor: Argentum »

Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:
Argentum pisze: Nieśmieszne
Ja tam się śmiałem

Durne pytanie i durna odpowiedź.
Myślisz że jak zaznaczysz nie to skreślą Cię z listy?
To służy jedynie statystyce.
Mnie się od razu skojarzyło z rekrutacją do szkół średnich, coś w stylu uczelni pierwszego wyboru. I tak mnie ze 160 nie przyjmą, no ale wszystko składałem przed wynikami matur. Za rok poprawiam i lecę do Białegostoku, tylko to miasto się liczy, jeśli dostanę się do Białegostoku, to dostanę się też do Warszawy, jednak totalnie mi nie odpowiada to miasto, nie jestem typem zesraj się, a postaw się". Niestety, tak mi się kojarzy Wawka. Z nadętymi bufonami, ja jestem jednak człowiekiem lubiącym dobre imprezy, dobry bimber i normalną gadkę, czuję, że Warszawa nie zapewni mi tych wrażeń, a z Białegostoku całkiem blisko na dobre dyskoteki.
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Kto na UMB?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Argentum pisze:Z nadętymi bufonami, ja jestem jednak człowiekiem lubiącym dobre imprezy, dobry bimber i normalną gadkę, czuję, że Warszawa nie zapewni mi tych wrażeń, a z Białegostoku całkiem blisko na dobre dyskoteki.
No to opisałeś prawdziwe życie studenta leku
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Kto na UMB?

Post autor: Argentum »

Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:
Argentum pisze:Z nadętymi bufonami, ja jestem jednak człowiekiem lubiącym dobre imprezy, dobry bimber i normalną gadkę, czuję, że Warszawa nie zapewni mi tych wrażeń, a z Białegostoku całkiem blisko na dobre dyskoteki.
No to opisałeś prawdziwe życie studenta leku
Hahaha. Dobrze by było! Człowiek weźmie pół litra samogony i połowa roku będzie zgonować. Bimber to zabójca w białych rękawiczkach, wydaje Ci się, że wszystko jest w porządku, gdy nagle. nie pamiętam.

Niestety w ciemnych barwach widzę studentów medycyny, studia na leku też nie wydają mi się bimbrem i zagrychą płynące". Co nie zmienia faktu, że będę się starał trzymać formę.d
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Kto na UMB?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Argentum pisze: Niestety w ciemnych barwach widzę studentów medycyny, studia na leku też nie wydają mi się bimbrem i zagrychą płynące". Co nie zmienia faktu, że będę się starał trzymać formę.d
Ja tu widzę, że ciekawa osobistość do nas za rok zawita
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Kto na UMB?

Post autor: egocentryk »

Jak starczy do Białego to i ja tutaj wyląduje dobrze byloby gdyby progi na lek. wyniosły 162, a na stome 160 i każdy bylby zadowolony
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Kto na UMB?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

egocentryk pisze:Jak starczy do Białego to i ja tutaj wyląduje dobrze byloby gdyby progi na lek. wyniosły 162, a na stome 160 i każdy bylby zadowolony
Aż tak na 100% nie spadną
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Kto na UMB?

Post autor: pollyanna »

ja też na umb! i też myślę, że towarzystwo tutaj lepsze. na wumie czy cm uj jest więcej osób, które idą na prestiżowy wydział, by dowartościować swoje ego. poza tym mieszkam w białymstoku, nie potrafiłabym się cisnąć w akademiku albo w mieszkaniu z innymi osobami, nie wyobrażam sobie tego. jedne, czego mi żal, to to, że uczelnia może być słabiej wyposażona niż niektóre wydziały.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Kto na UMB?

Post autor: Argentum »

Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:
Argentum pisze: Niestety w ciemnych barwach widzę studentów medycyny, studia na leku też nie wydają mi się bimbrem i zagrychą płynące". Co nie zmienia faktu, że będę się starał trzymać formę.d
Ja tu widzę, że ciekawa osobistość do nas za rok zawita
Niestety, dopiero za rok. Ale decyzja podjęta, jestem zbyt bezpośredni na jakieś wysublimowane oddziały, mam uczulenie na warszawiaków.d Studia są po to, żeby się człowiek uczył, co nie zmienia faktu, że jak nie człek nie wypije, to uschnie. A jak nie potańczy, to mu się porobią jakieś złogi w stawach. To wszystko tylko dla zdrowotności i by rozgonić chmury", jak mawia klasyk.
Awatar użytkownika
Ganc Pomada
Posty: 140
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:57

Re: Kto na UMB?

Post autor: Ganc Pomada »

Wy uważajcie lepiej, są na forum osoby wyczulone na złe słowa pod adresem WUM-u, a pochwały na temat UMB to już w ogóle, zło najgorsze. Zaraz przyjdą i wybiją wam z głowy te teksty o warszawiakach"! Wiadomo, o prestiż trzeba dbać.

A już tak bardziej poważnie. Są weekendy luźne, kiedy można bezkarnie wyjść i są takie, kiedy jest dużo nauki i szkoda czasu wtedy. Jak na każdych studiach. Kwestia tylko taka, których weekendów jest więcej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości