Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

rysowniczka pisze:Jakieś wspólne piwko na dobry początek i od razu zrobi się raźniej
Jestem jak najbardziej za.
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Kurczę to ja niby 50 km od Poznania i bywałam tam często, choć samochodem, ale i tak bym zginęła. Wiedzieć gdzie co jest i jeszcze ogarnąć tramwaje to przy mojej orientacji w terenie nie lada wyzwanie
Enchanted3,ty nie panikuj, dobrze wiesz, że zarówno wszelkie statystyki z zeszłych lat, jak i tegoroczne prognozy przemawiają za Tobą i twoim wynikiem, tak więc spotykamy się na roku
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Katija pisze:Kurczę to ja niby 50 km od Poznania i bywałam tam często, choć samochodem, ale i tak bym zginęła. Wiedzieć gdzie co jest i jeszcze ogarnąć tramwaje to przy mojej orientacji w terenie nie lada wyzwanie
Enchanted3,ty nie panikuj, dobrze wiesz, że zarówno wszelkie statystyki z zeszłych lat, jak i tegoroczne prognozy przemawiają za Tobą i twoim wynikiem, tak więc spotykamy się na roku
Tak, masz rację. Nie ma szans, żeby było więcej niż 172, muszę w to wierzyć.

Ja ostatnio bywałam w Poznaniu, (w sumie to na samych imprezach DD) ale w uliczkach Starego Miasta chyba jeszcze sporo czasu będę się gubić. Dobrze, że chociaż wiem gdzie jest anata i biofiza.
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Łoo to ładnie imprezujesz, 100 km od domu? no na szczęście wakacje długie to może pojadę do kuzynki i ogarnę gdzie są te wszystkie wydziały, pojeżdżę tramwajami
Panna_K
Posty: 195
Rejestracja: 9 lis 2010, o 15:47

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Panna_K »

Witam wszystkich!

Włączam się do dyskusji, ponieważ po moich ciągłych zmianach planów (tzn. wyboru miasta), pomału zaczynam decydować się na Poznań (oczywiście pod warunkiem, że moje 173 punkty wystarczą, jeśli nie to pozostaną inne opcje.).

W Poznaniu nigdy nie byłam i coś mi się wydaje, że mogę być jedną z najdalej przyjezdnych osób (prawie 450km), ale mam nadzieję, że jakoś się uda mi się tam odnaleźć.
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Panna_K, witaj! Ja mam około 550km, więc nie jesteś sama
Czy tylko ja chciałabym, żeby ten rok akademicki zaczął się szybciej? Niby mam najdłuższe wakacje w życiu, ale nareszcie zacznie się ten okres w życiu, którego obawiałam się, że w ogóle nie zaznam w tym wydaniu. Jeszcze pewnie pożałuję tego gadania, ale czuję, że nie będę żałować samego wyboru kierunku i miasta
albuminka
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:07

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: albuminka »

A czy ktoś byłby chętny założyć dla nas grupę na facebooku? Bo ja nie umiem
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Katija pisze:Łoo to ładnie imprezujesz, 100 km od domu? no na szczęście wakacje długie to może pojadę do kuzynki i ogarnę gdzie są te wszystkie wydziały, pojeżdżę tramwajami
Haha noo, siedziałam rok w domu no to co jakiś czas robiłam mały wypadzik na imprezkę.
albuminka pisze:A czy ktoś byłby chętny założyć dla nas grupę na facebooku? Bo ja nie umiem
Ja mogę założyć, nie ma problemu, tylko głupio mi trochę zakładać wiedząc, że się dostanę dopiero przy dobrych wiatrach pod koniec lipca. Ale jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko to mogę się tym zająć. )
albuminka
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:07

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: albuminka »

Ja mogę założyć, nie ma problemu, tylko głupio mi trochę zakładać wiedząc, że się dostanę dopiero przy dobrych wiatrach pod koniec lipca. Ale jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko to mogę się tym zająć. )[/quote]

Nie ma możliwości, żebyś się nie dostała a przecież nie ma znaczenia kiedy to będzie. Byłoby fajnie gdybyś się tym zajęła. Na fejsie będziemy mogli się lepiej poznać. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy chcą iść na UMP będą się dołączać.
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Też uważam, że to dobry pomysł. W końcu grupa na facebooku by dość sprzyjała integracji, a to chyba główny cel tego wątku)
Panna_K
Posty: 195
Rejestracja: 9 lis 2010, o 15:47

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Panna_K »

Ja też jeszcze bardzo ostrożnie, bo nie mogę być pewna z moim wynikiem, dołączyłabym do takiej grupy. To byłoby też wygodne przy szukaniu współlokatorow.

Z tej niecierpliwości do rozpoczęcia roku pewnie będziemy się śmiać, ale mam podobnie

Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Skoro tak mówicie to już się za to biorę.
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Tak, ja się już odważyłam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości