Integracja - lekarski 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
undercover
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2014, o 22:33

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: undercover »

Hej, ja te? wybieram si? na lekarski na CM UMK i tylko tutaj si? rejestrowa?am (g?ównie ze wzgl?du na w miar? ma odleg?o od domu i pozytywne komentarze o tej uczelni.)
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: nimfka »

hej undercover, trzymam kciuki, ?eby?my si? wszyscy spotkali w pa?dzierniku (w tym ja z moimi marnymi punktami na granicy.)

Mo?na by pó?niej za?o?y? jak grup? na fb

medstudentka
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:58

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: medstudentka »

hej, ja równie? raczej wybieram si? na CM UMK, jeszcze si? troch? waham, aleee po prostu wa?na decyzja . A co w tych pozytywnych komentarzach by?o?
Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Nalia »

Grupy na fb ju? chyba s? - takie oficjalne za?o?one przez samorz?d Pewnie po pierwszej li?cie ludzie zaczn? si? przycza?.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: szska »

Witam serdecznie kandydaci Tutaj kole?anka z roku wy?ej, jakby?cie mieli jakiekolwiek pytania to mo?ecie wali? ?mia?o! Pami?tam ?e rok temu wiele osób z 2 roku te? nam pomaga?o we wdro?eniu si? w ?ycie uczelniane i rozwiewa?o nasze wszelkie w?tpliwo?ci:) Co do grupy to faktycznie zauwazy?am ze juz taka istnieje na fejsie a wpisane osoby to ludzie z samorz?du U nas chyba te? tak by?o, chocia? g?owy nie dam. Jak si? dostaniecie to si? dopisujcie i pewnie dyskusje wtedy przenios? si? tam:)
Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: nimfka »

Ja widzia?am same pozytywne komentarze, dos?ownie, ani jednego negatywnego, wi?c nie mam ju? w?tpliwo?ci, na które listy b?d? wyczekiwa? z niepokojem i niecierpliwo?ci?
T? grup? za?o?on? przez samorz?d widzia?am, ale my?la?am o jakiej? takiej zamkni?tej, tylko dla nas, pierwszoroczniakow. Chocia? to mo?e lepiej poczeka?, a? si? b?dzie wiedzia?o dok?adnie w jakiej? grupie na roku si? jest i tego typu grup? za?o?y?, bo inaczej potworzymy milion grup

szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: szska »

Ta utworzona przez samorz?d grupa pewnie pozostanie wasz? ogóln? grup? ca?ego roku, za?o?yciele którzy teraz s? tam wpisani (ludzie ze starszych roczników) po wst?pnej integracji z nowym rocznikiem pewnie si? wypisz? i pozostaniecie ju? tylko w swoim towarzystwie (tak by?o w przypadku mojego rocznika). Grupy poszczególnych grup na fejsie zak?ada?a sobie ka?da grupa osobno a ostatecznie moderatorem zostawa? starosta ka?dej z grup którego wybra?o si? po czasie:) Spokojnie wszystko ogarniecie i wszystko samo przyjdzie z czasem i za?apiecie jak to u nas na uczelni funkcjonuje
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Matjozi »

A kiedy pierwsze listy?
carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: carmenna »

10 lipca o 14:00
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: nimfka »

szska, dzi?ki za wszystkie informacje

carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: carmenna »

Ja mam pytanie do Naszych starszych kolegów Jak to jest z tymi punktami ksero w Bydgoszczy, które ksiki mo?na tam dosta? i w jakich mniej wi?cej cenach? Wiem tyle, ?e jest ksero na Kar?owicza i ?wi?toja?skiej oraz, ?e nie trzeba mie? w?asnych ksiek do kserowania, bo oni ju? tam je maj?.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Matjozi »

Na Kar?owicza kole? ma wi?kszo ksiek, skryptów, nieraz gie?dy. Przychodzisz bez niczego, prosisz o tak? i tak? ksik? i za jaki? czas mo?esz odebra?.Do drogo wychodz? te ksiki, tak samo kserowanie u niego. Najlepsza opcja, je?li nie chcesz kupowa? ksiki, to wypo?yczy? j? w bibliotece, albo po?yczy? od kogo? i skserowa? sobie w 1 z ta?szych punktów ksero w Bydzi Ale jak nie masz dost?pu do ksiki, to pan z Kar?owicza na pewno j? ma
Koniczyna94
Posty: 8
Rejestracja: 2 lip 2013, o 14:49

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Koniczyna94 »

Cze, te? wybieram si? do Bydgoszczy i mam od razu pytanie dotycz?ce op?aty za legitymacj?, mianowicie wp?aty dokonuje si? na to samo konto co w tych danych do przelewu tylko zaznaczaj?c ?e za legitymacj? i to jest 17z?, dobrze kombinuj
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości