Integracja lekarski 2014 :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
misiekw
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2010, o 13:46

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: misiekw »

No i ja coraz bardziej skłaniam się ku WUMie.

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: wsedek »

misiekw pisze:No i ja coraz bardziej skłaniam się ku WUMie.


A dopiero co na tapecie był Śląsk

misiekw
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2010, o 13:46

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: misiekw »

Jestem bardzo zmienny
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: kagata0418 »

cynka pisze:kagata0418-Chciałabym
Przerażają mnie troszkę koszty utrzymania w stolicy .
No wlasnie mnie troszke tez.Wolalabym pokoj jednoosobowy bo nie wiem czy bylabym w stanie uczyc sie jak ktos jest obok,zawsze mi to przeszkadzalo.Bo za pokoj dwojke byloby wiadomo-taniej
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

Pokój w mieszkaniu można zdobyć juz od 700 zł, zależy o jaki standard wa chodzi. Wiadomo że np na Ursynowie za 900 zlapiecie super stan, a bliżej centrum za tyle samo jakieś badziewie. Szukajcie

czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

A co do jedzenia jest tańsze niż e moim rodzinnym mieście, po prostu duza konkurencja. Komunikacja miejska jest jedną z tańszych w europie wiec tak bardzo nie ma co płakać

matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: matino3 »

czytowazne pisze:A co do jedzenia jest tańsze niż e moim rodzinnym mieście, po prostu duza konkurencja. Komunikacja miejska jest jedną z tańszych w europie wiec tak bardzo nie ma co płakać

Komunikacja rzeczywiście tanio wychodzi, bo karta na 90dni kosztuje 140zł, więc mniej niż 50zł/miesiąc, a ceny żywności chyba wszędzie są podobne - w końcu sieciówki typu Biedra, PoloMarket, Kauffland, Tesco etc. mają ceny takie same w całej Polsce, więc jedyny wydatek jaki może szczególnie zaboleć to lokal
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

To prawda, na mieszkanie serio musicie polować, znaleźć coś taniego w przyzwoitych warunkach i jeszcze blisko centrum może być niełatwo, ale ja sama mieszkam trochę dalej a przy metrze i wychodzi całkiem przyzwoicie. Wejściówki do klubów to też zależy, od 10 zł się zaczynają. Kino to chyba tak jak wszędzie, ewentualnie ze 2 zł drożej.

smynio
Posty: 4
Rejestracja: 6 lip 2014, o 00:17

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: smynio »

Witam

Ja również się wybieram na WUM, ale asekuracyjnie złożyłem jeszcze do Lublina, Gdańska i Białegostoku 273 punkty myślę, że da radę, może nie na pierwszej liście, ale na kolejnych raczej tak

A co do mieszkania to dobrze by było wynająć całą chatę ( wiadomo, że gdzieś w dobrze skomunikowanej lokalizacji np. we trójkę i wszyscy z lekarskiego co zagwarantuje na pewno dobrą atmosferę pracy, pomoc nawet w nauce itd.
LadyChocolatte
Posty: 8
Rejestracja: 6 lip 2014, o 09:27

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: LadyChocolatte »

Witam

Ja również składałam na WUM, mam 286 pkt, mam nadzieje ze sie dostane Strasznie sie stresuje mieszkaniem, bo wydaje mi sie ze z moich znajomych jako jedyna wybieram stolice. Mam nadzieje że do zobaczenia w kolejce rekrutacyjnej
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: moorisett »

Jeśli chodzi o wynajem mieszkania - warto sprawdzić, ile czasu zajmie Wam dojazd komunikacją miejską z wynajętego mieszkania do Centrum ( w Anatomicum będziecie spędzać najwięcej czasu), bo może się okazać, że na mapie - może jest i blisko, natomiast nie ma bezpośredniego połączenia przez to codziennie będziecie tracić niepotrzebnie czas na dojazd.

Dobrym rozwiązaniem jest poszukanie mieszkania w okolicy stacji metra - nie staje w korkach, a maksymalny czas przejazdu nawet z najodleglejszych stacji do centrum to ok. 25 minut. Może się okazać, że lepszą opcją jest wynajęcie mieszkania na Ursynowie przy metrze, niż względnie blisko centrum, ale bez dobrego połączenia ZTM.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

Nie no, myślę że 280+ pkt to zdecydowanie za mało

speakerval
Posty: 46
Rejestracja: 16 sty 2013, o 23:53

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: speakerval »

czytowazne pisze:Nie no, myślę że 280+ pkt to zdecydowanie za mało

Normalnie dałbym lajka gdyby to bylo możliwe!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości