Dlaczego warto wybrać GUMed?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: Mårran »

No więc dlaczego?

Nie muszę chyba wspominać, że Trójmiasto fajne jest. Mamy Gdańsk, w którym zawsze coś do roboty się znajdzie, od piwka i wódeczki po operę i filharmonię. Mamy Sopot. No i mamy morze. To chyba najważniejsze ^^

Uczelnia jest fajna. I w miarę się odremontowuje, budynki są coraz ładniejsze. No i mamy lansiarskie CMI.

Jak ktoś nie odleci na anatomii czy biochemii (a na pierwszym roku i tak można mieć repetę, nie wylatuje się), to już daje radę. Katedry są w miarę przychylne, panie z sekretariatów w większości bardzo miłe i pomocne. Tak samo panie z dziekanatu

Na klinikach mamy czwórki, czyli optymalnie do rozmów z pacjentem, nie za dużo (chociaż przyznam, że czasem nas łączą). Asystenci ogarniają.

Atmosfera jest taka, jaką się wybierze wyborem znajomych. Ale da się stworzyć naprawdę zgraną grupę, bez wyścigu szczurów i zbędnego panikowania. Nasz mail grupowy pękał w szwach, na facebookowej grupie pełno było pytan i odpowiedzi.

No i najważniejsze: (!) Kaamil zaaprobował Gdańsk jako uczelnię na poziomie, a i elita forum się stamtąd wywodzi!

Jeśli ktoś ma jakieś zapytania o moją uczelnię, to pytać śmiało, nikt nie zje
Pani Buka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: lith »

Tak, GUMed to najlepsza uczelnia medyczna w Gdańsku
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

Jak jest ułożony plan? Dużo jest okienek np 1,5h, ze nie wiadomo co wtedy ze sobą zrobić? Czy na uczelni siedzi sie cały dzień, czy może jest szansa być o 17 w domu?
Słyszałam, ze na niektórych uczelniach są teoretycznie wolne piątki (np sa tylko wykłady), czy w Gdańsku tez jest taka możliwość?

lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: lith »

Wszystko zależy od grupy, roku i okresu w roku. Bywją weekendy od czwartku do poniedziałku włącznie (ba, nawet wolne tygodnie się trafiają), a bywają koła w soboty
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: _Samira_ »

Zależy do jakiej grupy się trafi, ja miałam bardzo fajny plan, okienek mało, piątek wolny cały rok
Godzin na uczelni nie jest dużo, zwłaszcza w II semestrze
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

A jaki jest stan zwłok?

lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: lith »

martwe
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

W sumie to dobrze, ze nie żywe

Chodzi mi o to czy są w dobrym stanie, czy może już zmaltretowane przez tysiące studenckich rąk?

Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: _Samira_ »

Zdarzają się piękne jak z wystawy Human Body, większość jest w stanie średnim, niektóre kończyny to zbitka strzępów. Ale ja wiem czy to taka kluczowa kwestia.
Jednym z preparatów jest wszystkim znany pan marynarz, to jest powód, żeby wybrać GUMed
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: tkasia »

A jak jest na stomatologi? Dobrze jest uczelnia wyposażona?
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

A z biochemią zmieniło sie coś na lepsze od czasu wątku ostrzeżenie przed GUMedem"?

anka123
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:40

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: anka123 »

Czy wybiera się ktoś w tym roku na GUMed?
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

Ja. Chyba, ze uda sie jednak dostać do Poznania.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości