Plaga owadów nie do wytrzymania

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
byczek99
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2014, o 12:48

Plaga owadów nie do wytrzymania

Post autor: byczek99 »

Witam,

od razu przejdę do sedna, co roku w lato to samo, okolice przy domu nawiedza plaga malusieńkich latająco-chodzących owadów, spadających z nieba! Wystarczy wyjść z domu i postać 5 sekund a po całym ciele zaczną maszerować niezwykle swędzące osobniki. Jest to tak uciążliwe, że trzeba siedzieć w domu. Robaki pojawiają się w lato (w upały jest ich najwięcej), lecą z nieba. Jak się ich pozbyć ?
Załączniki
CAM00366.jpg
gremcia
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:50

Re: Plaga owadów nie do wytrzymania

Post autor: gremcia »

Ja je znam jako przecinki - rzeczywiście właśnie w tym okresie atakują najmocniej W moim przypadku samo zostanie w domu nie pomoże, bo one siedzą także na suficie. Wydaje mi się, że łatwo zauważyć, że przecinki preferują białe/jasne powierzchnie - tam jest ich na pewno najwięcej.
Jak walczyć? Szczerze, nie wiem. Chyba trzeba przeczekać, bo ta ich inwazja raczej nie trwa szczególnie długo, ale owszem jest upierdliwa
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

[Link] Plaga owadów nie do wytrzymania

Post autor: WojtekB »

To wciornastki już kiedyś pojawił się temat o tej pladze": Inwazja tych muszek/robaków!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości