Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: italico »

W Łodzi jest mało typowych jadłodajni ale zawsze się znajdą. Stołówki na Lumumbowie, Kantyna na Hallera, na 6 sierpnia, na Żeligowskiego i na Zielonej oraz w CKD tam gdzie ma stoma
Karol676
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 19:29

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Karol676 »

Po openerze chwila wytchnienia. Ja 173 pkt (346 w przeliczniku:P) mam, składam na oba leki, mam nadzieje na zwykły lek jednak sie dostane. Wybrałem Łódź, ponieważ mam na uczelnie bardzo blisko, a i zasady rekrutacji pozwalają skladac mi papiery do Łodzi (jestem po mat-fiz :3 )
Co do samej Łodzi, z chęcia opowiem co i jak, mieszkam tu całe życie, znam ja super
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: fructosum »

Też złożyłam do Łodzi na oba leki, ale czy starczy punktów to się okaże
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: sassa »

Karol676, ja równiez mat-fiz, a dokladniej mat-fiz-inf
bardzo się cieszę, że nie tylko mi przyszedł do glowy taki szalony pomysl pojscia na medycynę bez chodzenia na biol-chem w szkole sredniej:D
Awatar użytkownika
przedob
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2013, o 15:03

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: przedob »

Spokojnie, takich jak Wy, mat-fizowców, jest sporo na medycynie.
Biologia ze szkoły średniej prawie w ogóle się nie przydaje.
Chemia za to się przydaje, więc ciśnijcie ją ostro od początku.
Awatar użytkownika
Bellis perennis
Posty: 111
Rejestracja: 27 lip 2013, o 20:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Bellis perennis »

Witam wszystkich) ja też złożyłam na oba leki i mam nadzieję że chociaż na jeden się dostanę:P niestety nie znam Łodzi także jak kogoś znajdę co orientuje się w tym mieście to już się go nie puszczę ja mam pytanie o akademiki. Czy wie ktoś do którego mamy składać podania? I gdzie je składać? Przepraszam jeśli pytanie jest bananle
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: m0rix »

Bellis perennis pisze:Witam wszystkich) ja też złożyłam na oba leki i mam nadzieję że chociaż na jeden się dostanę:P niestety nie znam Łodzi także jak kogoś znajdę co orientuje się w tym mieście to już się go nie puszczę ja mam pytanie o akademiki. Czy wie ktoś do którego mamy składać podania? I gdzie je składać? Przepraszam jeśli pytanie jest bananle
Możesz składać do którego tylko sobie wymarzysz. Z reguły im tańszy tym trudniej się dostać (niższe progi dochodów w przyznawaniu miejsc - od razu uprzedzę pytanie, nie są sztywne to wszystko ustala bytówka).
Awatar użytkownika
Bellis perennis
Posty: 111
Rejestracja: 27 lip 2013, o 20:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Bellis perennis »

A mogę złożyć do wszystkich i jak będę miała decyzję czy mnie przyjmą to wybrać jeden?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: wojtass »

nie, nie możesz. Podanie o akademik składasz jedno. Wpisujesz tam swoje dane, dane rodziców, dodajesz załączniki (zaświadczenia o dochodach itp) - wszystko jest na stronie umedu. W podaniu o akademik jest takie zdanie: proszę o przydzielenie mi miejsca w . domu studenta". Jesli chcesz dostac konkretny akademik to wpisujesz jego numer, jeśli jest Ci to obojętne to zostawiasz puste pole i Cię przydzielają do jednego
Awatar użytkownika
Bellis perennis
Posty: 111
Rejestracja: 27 lip 2013, o 20:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Bellis perennis »

Dziękuję za odpowiedzi
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: bioman »

Kiedy się zaczynają zajęcia? Pazdziernik czy wcześniej coś?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: wojtass »

pierwszy tydzień października - od razu jest anatomia, biologia i wykłady. 2 lata temu histologia były chyba od 2 tygodnia, tak samo z biofizyką. Na samym początku też będzie wejściówka z biologii
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: photoshopek »

wojtass pisze:pierwszy tydzień października - od razu jest anatomia, biologia i wykłady. 2 lata temu histologia były chyba od 2 tygodnia, tak samo z biofizyką. Na samym początku też będzie wejściówka z biologii
ta wejściówka to z jakiegoś konkretnego materiału czy coś w stylu matury (wszystko i nic)?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości