Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: matino3 »

Na liście do Wrocka jest osoba urodzona w 1997 roku, myślałem, że warunkiem studiowania jest ukończenie 18 roku życia. Ta osoba zostanie przyjęta?
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: tkasia »

xms7 pisze:Spokojnie, wyluzować poślady : )

Większość się rozejdzie na CMUJ/WUM i to ok. 10 pkt spadnie luźno. Ciekawe jak jutro WUM
Obiecaj
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: bioman »

Mnie ciekawią osoby z sumą punktów 150 i mniej, OK, rozumiem, ze wpłacili i sie rejestrowali zanim były oficjalne wyniki matury, ale no kurcze.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: matino3 »

bioman pisze:Mnie ciekawią osoby z sumą punktów 150 i mniej, OK, rozumiem, ze wpłacili i sie rejestrowali zanim były oficjalne wyniki matury, ale no kurcze.
Mnie ciekawią osoby, które mają bioR 0, chemR 0, matP 0
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Fify715 »

Czy mógłby mi ktoś podać linka do listy przyjętych do Wrocławia? bo mi się ich strona w ogóle nie chce załadować nie wiem dlaczego.
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: saarenka »

nie ma tej listy stomatologii
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: saarenka »

matino3, po prostu ktos wynikow nie wpisał
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

bioman pisze:Mnie ciekawią osoby z sumą punktów 150 i mniej, OK, rozumiem, ze wpłacili i sie rejestrowali zanim były oficjalne wyniki matury, ale no kurcze.
Znam ludzi, którzy nie patrzą na progi, prognozy, generalnie na nic i na pytanie co chcesz studiować? odpowiadają medycynę", jakby dostać się to była najłatwiejsza rzecz na świecie.
Nic już mnie nie zdziwi.
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: saarenka »

jest tak że liczą na niestacjonarne, a zeby dostac sie na niestacjo trzeba przejsc rekrutacje na stacjonarnych cos mi sie obiło o uszy ale nie jestem pewna bo się tym nie interesowałam
Awatar użytkownika
majkiwarszawa
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2013, o 22:37

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: majkiwarszawa »

Nie składałam do Wro, więc się nie orientuję - można tam było składać na oba kierunki (lek i lek-dent), czy tylko na jeden?
1sacca1
Posty: 43
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:17

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: 1sacca1 »

Progi będą rosnąć co roku, aż dojdą do 100% i wtedy staną. Popatrzcie, co się dzieje w liceach, polowa szkoły chce isc na medycynę, w moim mieście w każdym porządnym LO trzy klasy biolchemmat.
Co roku będa poprawiać kolejne osoby, w moim liceum w tym roku poprawiało chyba 20 osób pod kątem medycyny.
Z góry dziękuję za hejt.
Awatar użytkownika
xms7
Posty: 47
Rejestracja: 4 paź 2013, o 14:59

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: xms7 »

tkasia pisze:Obiecaj
Dałbym sobie paznokcia wyrwać : P
bioman pisze:Mnie ciekawią osoby z sumą punktów 150 i mniej, OK, rozumiem, ze wpłacili i sie rejestrowali zanim były oficjalne wyniki matury, ale no kurcze.
Ktoś miał Bio 5 Chemia 5 Matma 7 Ale za rok się dostanie
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: doktorka »

Alex95 pisze:Dlaczego tak to nie działa? Oczywiście zakładając (co jest oczywiście sporym przybliżeniem), że te same osoby, które złożyły na Wrocław złożą również na SUM.

jak to dlaczego,a matme w szkole mial? Nie dziala bo te wyniki nie sa ulozone wg chemii i biol tylko 3 przedmiotow. Chyba, ze sie nie zrozumielismy i ulozyles wg tych 2 wynikow,to wtedy zgoda.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości