Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Dr Who »

matino3 pisze:Już z niej zejdźcie Każdy ma prawo do swojego zdania np. na temat progów, wg mnie też nie ma co liczyć na jakiś niesamowity spadek, może 1 pkt., ale bawi mnie jak ludzie piszą, że progi spadną poniżej 160. No błagam
Stary, ja tylko trollowałem. Co złego to nie ja!
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: doktorka »

o lol,co sie tu porobilo jak mnie nie bylo:D Na jakim jestem etapie zycia mozna latwo sprawdzic w profilu, wielce blyskotliwa farmaceutko (co tez usprawiedliwia fakt,ze nie jestem zorientowana w limitach przyjec i wymaganiach wszystkich). Ponadto mysle,ze jak sie ma pod 3 dychy,to sie jednak jest juz dosc,czy tam wielce doroslym. A tak w ogole to o co wam chodzi, ze progi szacuje wyzej niz wy i to jest trolling? O jejciu.

Awatar użytkownika
agnieszka789
Posty: 164
Rejestracja: 30 sie 2013, o 12:37

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: agnieszka789 »

Nie wiem co macie do Doktorki, ja w sumie muszę jej podziękować, bo ostatecznie wyleczyła mnie z medycyny. Nie chcę nikogo do niczego zniechęcać, ale może warto przemyśleć to co mówi, jednak poznała lekarski świat z innej strony. I to chyba dobrze, że chce się tym podzielić, bo medycyna to nie jest aż taki pełen piękna i heroicznego ratowania ludzkiego życia zawód, jak niektórzy tu myślą. Rozumiem, że to wasz wymarzony kierunek, staraliście się dobrze napisać maturę, teraz stresujecie się przed wynikami rekrutacji. Ale nie warto w każdym słowie widzieć złej intencji, to bardzo psuje zdrowie
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: doktorka »

Chcialam tez zaznaczyc,ze nie ode mnie zaleza progi i dobre wyniki matur i moze to wam potrzeba ziol na uspokojenie,bo przeciez nie mnie,mnie te progi interesuja z innych powodow,niz was. Nie mam tez zadnego interesu w tym,by ktokolwiek z was sie nie dostal. Takze luz. Ale co was tak wkurzylo,ten tekst o 183 w poz? A co w tym wkurzajacego

Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: tkasia »

Może nie potrzebnie stresujesz ludzi. Bo nawet jak by na 1 listę był ten próg 183, to ludzie ze 175 wystarczająco to przeżyją wtedy. Po co im serwować dodatkową porcje nerwów.

A że ludzie teraz są podenerwowani, to o kłótnie łatwo
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Mårran »

To co ma pisać, skoro się pytają? Że próg na pewno pierwszy będzie 170?
Pani Buka
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: tkasia »

Czasami lepiej przemilczeć. Zresztą nie ważne. I tak jestem za malutka do dyskusji z wami
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: doktorka »

O lol,pomylilam watki,jednak w tel kiepsko sie to forum czyta. To o co cho? Ze Wam mowie,ze medycyna to ciezkie,a tylko chwilami piekne gowno? Nie ma w tym krzty zlosliwosci. Ze PrzebieglyJez mnie wkurzyl? No czasem tak bywa, tez nie ma wtym zlosliwosci. Ze na kwestie materialne i spoleczne mam inne spojrzenie jako osoba pracujaca i jednak troche na innym etapie zycia,niz wy? To tez nie trolling. Nerwy Wam puszczaja,nadinterpretujecie me intencje.

matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: matino3 »

Najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo TAK MÓWIĄ
Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Nutella9696 »

Wg mnie progi co rokusa bardzo zblizone niezaleznie od stopnia trudnosci matury. Bzdura jest zarowno mowienie o progu 160 wkato jak i 170
Czy, ze szczecin stanie 170 skoro wszyscy wiemy, ze jest tam 12 kandydatow ma miejsce co jest wybitnie malo w porownaniu do dwudziestu kilku we wroc
175 w Poznaniu mysle, ze jest osiagalny bo rok temu jak i dwa lata temu byl nizszy spokojnie, mysle, ze progi beda podobne jak rok temu nie ma co sie denerwowac, czas pokaze

Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Nutella9696 »

doktorka pisze:O lol,pomylilam watki,jednak w tel kiepsko sie to forum czyta. To o co cho? Ze Wam mowie,ze medycyna to ciezkie,a tylko chwilami piekne gowno? Nie ma w tym krzty zlosliwosci. Ze PrzebieglyJez mnie wkurzyl? No czasem tak bywa, tez nie ma wtym zlosliwosci. Ze na kwestie materialne i spoleczne mam inne spojrzenie jako osoba pracujaca i jednak troche na innym etapie zycia,niz wy? To tez nie trolling. Nerwy Wam puszczaja,nadinterpretujecie me intencje.

Patrzac na Twoj sposob wypowiedzi, formuowanie zdan i kolokwializmy zaczynam watpic w Twoj wiek. Raczej 19-20 lat bym Ci dala.

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: wsedek »

Nutella9696 pisze:
doktorka pisze:O lol,pomylilam watki,jednak w tel kiepsko sie to forum czyta. To o co cho? Ze Wam mowie,ze medycyna to ciezkie,a tylko chwilami piekne gowno? Nie ma w tym krzty zlosliwosci. Ze PrzebieglyJez mnie wkurzyl? No czasem tak bywa, tez nie ma wtym zlosliwosci. Ze na kwestie materialne i spoleczne mam inne spojrzenie jako osoba pracujaca i jednak troche na innym etapie zycia,niz wy? To tez nie trolling. Nerwy Wam puszczaja,nadinterpretujecie me intencje.

Patrzac na Twoj sposob wypowiedzi, formuowanie zdan i kolokwializmy zaczynam watpic w Twoj wiek. Raczej 19-20 lat bym Ci dala.


sorry, co jak co, ale w postach doktorki wyczuwam nutkę życiowej dojrzałości - także nie zachowuj się jak agresor. możesz się wykazać biorąc prawnika i walcząc o punkty z matury z chemii

hahaha

Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: tkasia »

[at]
Zwracam honor. Przeczytałam parę stron do tyłu.

Poza tym, nie rozumiem gadki, że ludzie z niestacjo to tacy super bogaci. Sama prawdopodobnie pójde, bo innego wyjścia już nie widzę, ale siedzę i pracuję. I tak będzie co roku.
Ludzie tak robią! Zarabiają na studia. Mam kolegę na niestacjo po ang. Buli 40tys. rocznie, ale on nie ma czegoś takiego jak wakacje. Pracuje.

Co w tym dziwnego?
Poza tym zgadzam się z doktorką, że dzieci lekarzy wcale nie maja tak bajecznie. U mnie w LO miałam świetnego kumpla- oboje rodzice lekarze. Ojciec go namawiał, matka nie, a generalnie sprawa wygląda tak, że biedaczek matury dobrze nie napisał i o niestacjo nie ma mowy.
I co? takie to bananowe towarzystwo? No nie wiem. Fajni, normalni ludzie. Może tyle, że bez kompleksów na punkcie kasy.

Ludzie wyluzujcie co do tych progów i do dostania się. Jak komuś zależy to przecież może poprawiać, prawda?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość