Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: tkasia »

Od czegoś trzeba zacząć.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

Ale w tej pracy fantastycznie czujesz sie o 14.55 i poza tym raz na miesiac, kiedy wystepuje tzw cud", czyli ktos, to umieral cudownie ozdrowial dzieki twej robocie. Wszystkie pozostale chwile to papiery, papiery, papiery, papiery, rzyg, papiery, papiery, pismo od dyrektora, ze za drogie badania zlecasz, papiery, papiery, papiery, kontrola z NFZ, papiery, papiery, pretensje pacjenta, pretensje rodziny, pretensje oddziałowej, pretensje spoleczenstwa, pretensje mediow, pretensje meza, ze wiecej pracujesz, niz jestes w domu, papiery, papiery, papiery, pacjent ze zgnila noga, papiery, papiery, pretensje i 2100PLN 10go dnia miesiaca.

Na zdrowie.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: randomlogin »

doktorka pisze:2100PLN 10go dnia miesiaca.
Rzeczywistosc jest dosc marna, nie trzeba jej koloryzowac. Czy raczej dekoloryzowac. 2100 to jest podstawa, sa jeszcze dyzury.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

Ktore ja mam od poczatku specki,wiekszosb po 1,2,a nawet 3 roku, a niektorzy po specce,bo pracuja na oddzialach bez dyzurow stacjonarnych,na ktorych dyzury pod tel maja zakontraktowane specjalisci.

Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Padre Morf »

O Bartoszu zapomniałaś i paniach z ZUSu, które co rusz wydzwaniają żądając dokumentacji, wyjaśnień i masy różnych pierdut.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

O matko, powstal zza grobu i przemowil do ludu!:D no, i jeszcze panie z zusu i bartosz i ustawa refundacyjna.

tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: tchorz »

doktorka pisze:Ale w tej pracy fantastycznie czujesz sie o 14.55 i poza tym raz na miesiac, kiedy wystepuje tzw cud", czyli ktos, to umieral cudownie ozdrowial dzieki twej robocie. Wszystkie pozostale chwile to papiery, papiery, papiery, papiery, rzyg, papiery, papiery, pismo od dyrektora, ze za drogie badania zlecasz, papiery, papiery, papiery, kontrola z NFZ, papiery, papiery, pretensje pacjenta, pretensje rodziny, pretensje oddziałowej, pretensje spoleczenstwa, pretensje mediow, pretensje meza, ze wiecej pracujesz, niz jestes w domu, papiery, papiery, papiery, pacjent ze zgnila noga, papiery, papiery, pretensje i 2100PLN 10go dnia miesiaca.

Na zdrowie.
To ja zupełnie tego NIE ROZUMIEM. jak jest tak źle to po kiego to ciągniesz? Rzuć to. Idziesz do Biedronki i z Twoja inteligencją możesz liczyć na awans i tez 2000 na rękę. Albo Call Center ogłaszja ze 10zł na godzinę i praca od 8-16.i Ani minuty dłuzej.
W ostateczności jest mnóstwo miejsc dla przedstawicieli medycznych.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: wsedek »

To po co robisz ciężkie studia, żeby zapierdzielać w biedronce jak byle gamoń? albo manipulować ludźmi w call center? coś tutaj nie gra.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

tchorz pisze:
doktorka pisze:Ale w tej pracy fantastycznie czujesz sie o 14.55 i poza tym raz na miesiac, kiedy wystepuje tzw cud", czyli ktos, to umieral cudownie ozdrowial dzieki twej robocie. Wszystkie pozostale chwile to papiery, papiery, papiery, papiery, rzyg, papiery, papiery, pismo od dyrektora, ze za drogie badania zlecasz, papiery, papiery, papiery, kontrola z NFZ, papiery, papiery, pretensje pacjenta, pretensje rodziny, pretensje oddziałowej, pretensje spoleczenstwa, pretensje mediow, pretensje meza, ze wiecej pracujesz, niz jestes w domu, papiery, papiery, papiery, pacjent ze zgnila noga, papiery, papiery, pretensje i 2100PLN 10go dnia miesiaca.

Na zdrowie.
To ja zupełnie tego NIE ROZUMIEM. jak jest tak źle to po kiego to ciągniesz? Rzuć to. Idziesz do Biedronki i z Twoja inteligencją możesz liczyć na awans i tez 2000 na rękę. Albo Call Center ogłaszja ze 10zł na godzinę i praca od 8-16.i Ani minuty dłuzej.
W ostateczności jest mnóstwo miejsc dla przedstawicieli medycznych.
Nie rozumiesz, bo nie czytasz uważnie. A tak wlasciwie przyszedl Morfeusz, zapytaj Morfeusza po co sie pracuje w tym zawodzie mimo wszystko, on wie lepiej:D
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Alra »

A ja tam lubię posty doktorki. Przynajmniej ubarwiają nam te nasze entuzjastyczne oczekiwanie na wyniki rekrutacji d.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: randomlogin »

doktorka pisze:Ktore ja mam od poczatku specki,wiekszosb po 1,2,a nawet 3 roku, a niektorzy po specce,bo pracuja na oddzialach bez dyzurow stacjonarnych,na ktorych dyzury pod tel maja zakontraktowane specjalisci.
Oddzial, ktory nie moze zapewnic dyzurow rezydentowi nie powinien miec akredytacji na miejsca specjalizacyjne tak generalnie. I w zasadzie jak sie bardzo chce, to mozna sprobowac mu to miejsce odebrac. Spojrz do programu, te dyzury to nie jest blogoslawienstwo, to jest wymog. Tylko [ekhm] niektore specki skrzywdzono w ten sposob, ze ich liczba nie jest rozpisana na miesiace/lata, tylko na caly okres specjalizacji i wtedy faktycznie mozna je wpychac gdzies pod koniec wszystkie - ale to wyjatek, nie regula. Z moich znajomych czesc musiala walczyc, ale o odpowiednia kase, dyzury generalnie wszyscy maja od poczatku.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Padre Morf »

A tak wlasciwie przyszedl Morfeusz, zapytaj Morfeusza po co sie pracuje w tym zawodzie mimo wszystko, on wie lepiej:D
Pracuje się po to, żeby pensja 10tego była na koncie Wielu po prostu lubi swoją pracę bardziej lub mniej.

Tak poza tym to tutaj nie Korea Północna, gdzie wszyscy mają być szczęśliwi, nie narzekać i chwalić wodza państwa Każdy system ochrony zdrowia ma swoje plusy i minusy i ludzie narzekają wszędzie - nawet tam, gdzie jak wieść gminna niesie lekarze zarabiają miliony, a w kranach szpitalnych płynie mleko, miód, piwo czy co tam chcecie ]
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

Wiem jakie sa wymogi na specjalizacjach,ale maja one tyle samo wspolnego z rzeczywistoscia, co wymog przeprowadzenia rko na specce z rodzinnej. Wszyscy maja dyzury od poczatku? To chyba zyjemy w innych krajach.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości