Integracja lekarski 2014 :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: matino3 »

Ja też jestem na pokładzie Tak 271 to próg oficjalny, podali go w wiadomości na koncie.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: annusza »

Gratuluję wszystkim przyjętym . Czy ktoś może orientuje się w sprawie badań, o które pytałam wyżej? Zależy mi na czasie, bo jeszcze dzisiaj chciałabym je wykonać .
curlier
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2014, o 11:07

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: curlier »

Witam, też dostałam się na WUM i chyba tę uczelnię wybiorę
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Seeba »

Gratuluję wszystkim przyjętym! Zasłużyliście w pełni ciężką pracą.
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: moorisett »

Jedyne co musi być na zaświadczeniu od lekarza medycyny pracy (je można składać do 2 tygodnia października, rekordziści składali pod koniec maja) i o to się czepiają: - data ważności zaświadczenia
- zdolność do studiowania na kierunku lekarskim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (albo innej uczelni medycznej - ja np. miałam z UMP)
smynio
Posty: 4
Rejestracja: 6 lip 2014, o 00:17

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: smynio »

annusza,

Co do badań to jak złożysz papiery ( maturę, oświadczenie, zdjęcia itd) to dostaniesz skierowanie do ręki i wtedy będziesz miała jakiś określony czas na zrobienie tego - tak mi tłumaczył kiedyś pan jak tam dzwoniłem i o to pytałem


Też się dostałem !
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: annusza »

Dziękuję za rady, badania już mam.

Jesteście z daleka, czy wybraliście WUM, bo najbliżej?
ryzu1
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2009, o 15:46

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: ryzu1 »

A co do badań, nikt nawet ich chyba nie weźmie od razu. Trzeba dostać skierowanie i z tym podreptać dopiero do jakiegoś lekarza. W tym roku mniej więcej do końca grudnia nie robili z tym większych problemów, tak samo jak z sanepidem.
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: kagata0418 »

Znalazlam to tu na forum,upewnijcie mnie,ze to wszystko co potrzeba:
WUM:
* kserokopia oryginału świadectwa maturalnego i ewentualnych aneksów (należy mieć przy sobie także oryginały w celu weryfikacji przez komisję)
* kserokopia obu stron dowodu osobistego (oryginał j.w.)
* 4 zdjęcia spełniające wymogi tych do dowodu osobistego, opisane z tyłu imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia
+ten swistek-oswiadczenie o studiowaniu bez oplat
Right?
smynio
Posty: 4
Rejestracja: 6 lip 2014, o 00:17

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: smynio »

Tak, to samo usłyszałem wczoraj jak tam zadzwoniłem, żeby mieć 100% pewność i nie wracać 200km do domu
smynio
Posty: 4
Rejestracja: 6 lip 2014, o 00:17

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: smynio »

Przypominamy, że przed złożeniem dokumentów, należy wypełnić ankietę językową i zakładkę informacje dodatkowe, dostępne w IRK."


O co chodzi z tą ankietą, wyjaśni ktoś?
ryzu1
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2009, o 15:46

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: ryzu1 »

Trzeba jeszcze raz wpisać bodajże jakie miało się punkty z językowej matury i zaznaczyć certyfikaty jeśli się takowe posiada.

Awatar użytkownika
jblew
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2014, o 10:13

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: jblew »

[at]: ankietę dostaniesz do ręki przy składaniu papierów (tak mówią miłe Panie z UKR), a o ile się nie mylę (poprawcie mnie to chodzi o to, czy miałeś łacinę w liceum.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich przyszłych kolegów i piękne koleżanki! liczę na owocną współpracę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości