Medycyna 2014

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Medycyna 2014

Post autor: Pawlusza »

Właśnie nie dostałem się na lekarski w Olsztynie z pierwszej listy, czekam na wyniki z pozostałych uczelni , moze mi ktos powiedziec cz jezeli złoże dokumenty do Olsztyna to mogę potem zmienic zdanie i dać np. na Lublin poza tym moze ktos wyrazić opinie o Olsztynie jak tam jest ?
Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: Medycyna 2014

Post autor: Melatonina »

Wydaje mi się, że zawsze możesz zabrać stamtąd swoje papiery, jest tak zresztą wszędzie, i złożyć po prostu na inną : )
A celujesz w Lublin?
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: Medycyna 2014

Post autor: Pawlusza »

Nie wiem jeszcze , jestem z podkarpacia , Olsztyn był ze względu bo lubie fizyke i mi duzo dała bo zawaliłem kompletnie biologie 75% jak na mnie, po cześci to sprawa Olimpiady biol. nastawiałem sie na drugi etapi i niepisanie matury, a tu zasady zmienili na pierwszy etap nagle, i nie fair to bylo napewno . Myśle że na karzdej uczelni medycznej duzo nauki i po kazdej jest sie lekarzem
Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: Medycyna 2014

Post autor: Melatonina »

Pawlusza pisze:Nie wiem jeszcze , jestem z podkarpacia , Olsztyn był ze względu bo lubie fizyke i mi duzo dała bo zawaliłem kompletnie biologie 75% jak na mnie, po cześci to sprawa Olimpiady biol. nastawiałem sie na drugi etapi i niepisanie matury, a tu zasady zmienili na pierwszy etap nagle, i nie fair to bylo napewno . Myśle że na karzdej uczelni medycznej duzo nauki i po kazdej jest sie lekarzem
Ja też jestem z podkarpacia i dlatego wybrałam Lublin : )
matematyczka
Posty: 11
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 18:58

Re: Medycyna 2014

Post autor: matematyczka »

Ja się dołączam do pytania o poziom nauczania w Olsztynie. Może ktoś wyrazi opinię?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości