OMO MиM-7

Dział dla początkujących - porady na temat mikroskopów; rodzaje i ceny mikroskopów nowych/używanych i opinie o nich; problemy z obsługą i podstawowe wskazówki;
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Proszę o pomoc.. OMO MиM-7

Post autor: planapo »

jak ma czarny pasek to jest to obiektyw olejowy, bez imersji zadnego obrazu nie da sie uzyskac, tak ze moze byc dobry - trzeba ptrzetestowac z olejem.
endriu624
Posty: 30
Rejestracja: 5 gru 2011, o 15:30

Re: Proszę o pomoc.. OMO MиM-7

Post autor: endriu624 »

Jak zdobędę olejek to sprawdzę jaki obraz daje ten APO Lomo.Jeżeli obraz będzie OK to obiektyw będzie do wzięcia lub na wymianę .Drugi obiektyw praktycznie też nie będzie mi potrzebny, bo mam mikroskop PZO . Te obiektywy są z mikroskopu Lomo MIM-7 więc z tym mikroskopem są one parafokalne.
Przyrząd z diamentem z mikroskopu MIM-7 został sprzedany na allegro,więc go już nie mam.
mavashi85
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2014, o 09:30

Re: Proszę o pomoc.. OMO MиM-7

Post autor: mavashi85 »

witam! jestem posiadaczem mim-6 i szukam informacji na temat tego mikroskopu i ile jest wart
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Proszę o pomoc.. OMO MиM-7

Post autor: planapo »

Wstaw zdjecia, ale na kokosy raczej nie licz.
guddini
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2014, o 09:22

Re: Proszę o pomoc.. OMO MиM-7

Post autor: guddini »

mavashi85 pisze:<font<fontЗдравствуйте!lt/font<fontЯ являюсь владельцем мим-6 и Ищу сведения об этом микроскопом и сколько это стоит</font</font
You mean like this?

Kod: Zaznacz cały

conatem.ru/tehnologiya_metallov/texnika-mikroanaliza-metallov.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości