Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Rysowniczka, ty maluczka, ja z kolei za wysoka, eh. Oddam trochę centrymetrów Też będę z rodzicami, po co się tłuc pociągiem i biegać po Poznaniu (zgubiłabym się na bank) jak elegancko można się wozić samochodem
Awatar użytkownika
rysowniczka
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2013, o 21:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rysowniczka »

W liceum wszędzie chodziłam z przyjaciółka, która twierdziła to samo co Ty Katija Byłyśmy jak Flip i Flap hahahahah. Ja i tak się pewnie zgubię, nawet mając obok rodziców, ale nevermind. Byleby to załatwić i mieć z głowy
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Chichichi, wszystkie się pogubimy!
albuminka
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:07

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: albuminka »

Do zobaczenia jutro. Też będę składać dokumenty na uczelni. Jeszcze nie wiem czy z rodzicami, czy sama przyjadę busem.
albuminka
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:07

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: albuminka »

lalalalala
student1377
Posty: 116
Rejestracja: 13 lip 2012, o 11:48

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: student1377 »

też jutro jadę, może jakoś się będziemy widzieć
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Jasne!

Dołączyłaś już do grupy?

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Czy za dobry pomysł uznacie, jeśli zadzwonię do ośrodka [mod] i dowiem się, czy nie ma wolnych domków na początku sierpnia na przykład? Ceny dobre, a i domki ponad standard zwyczajnych letniskowych mieszkam blisko, więc okolica też ciekawa, piękna promenada dookoła dużego kaszubskiego jeziora, dużo knajp, smażalni, jakieś kluby Jest co robić. Moim zdaniem na integracyjny perfect.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

student1377 pisze:też jutro jadę, może jakoś się będziemy widzieć
Hola, hola! Nie tak zalotnie!

Ja wyjeżdżam ok. 10:00 stąd, czyli PdoN ok. 12-13.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

PS. Zrobiłem wątek, kto jutro jedzie, ale tam to pisać nie ma komu :C

Tak się na FB udzielacie?
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

rysowniczka pisze:W liceum wszędzie chodziłam z przyjaciółka, która twierdziła to samo co Ty Katija Byłyśmy jak Flip i Flap hahahahah.
Też mam taką przyjaciółkę, tzn w moim wypadku niską W gimnazjum miałam z kolei o głowę jeszcze ode mnie wyższą, to dopiero był dla mnie komfort psychiczny
Jejabig pisze:Chichichi, wszystkie się pogubimy!
Czy ty się kolego nabijasz z naszych dziewczyńskich problemów z orientacją w terenie?
albuminka
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:07

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: albuminka »

albuminka pisze:lalalalala
Przepraszam za ten durny post, to wpisał mój 13-letni brat.
Awatar użytkownika
rysowniczka
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2013, o 21:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rysowniczka »

Mi nie wyświetla żadnego nowego posta w grupie, ale sprawdzałam na telefonie, więc to może przez to
Te dziewczyńskie problemy wcale nierzadko dotyczą też facetów, więc bym się aż tak nie śmiała Albo w sumie czemu nie, śmiech to zdrowie!

rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rkgreen »

rysowniczka pisze: Te dziewczyńskie problemy wcale nierzadko dotyczą też facetów, więc bym się aż tak nie śmiała Albo w sumie czemu nie
Nie moge sie nie zgodzić Kurs na prawo jazdy pokazał mi, ze lewo to wg mnie czasami tez ta druga strona niekoniecznie od serca ^^

Dzisiaj sukces w Bydgoszczy, ale nadal czekam na Poznań! Gratuluje tym, którym juz sie udało!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości