Jak jest w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
ColdMartini
Posty: 249
Rejestracja: 13 lip 2013, o 16:08

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: ColdMartini »

A tak nawiasem zapytam o zajęcia fakultatywne, bo trzeba wybrać dwa, które z tych czterech wybrać najlepiej, w sensie, że najlżej je zaliczyć:

Historia filozofii (dr hab. Kazimierz Szewczyk prof. UM)
Historia medycyny (dr hab. Czesław Jeśman prof. UM)
Strategie antystresowe (dr hab. Anna Zalewska - Janowska prof. UM)
Socjologia (dr hab. M. Gałuszka prof. UM)
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: italico »

ColdMartini pisze:Jeszcze powrócę na chwilę do wychowania fizycznego, wygląda to tak, że studenci zapisują się przez internet na wybraną przez siebie sekcję? Nie jest tak, że cała grupa ma ustalone zajęcia w danym dniu, godzinie i musi na nie chodzić, a prowadzący sam wymyśla co wtedy robimy (coś jak w-f w liceum), tylko się wybiera konkretną dyscyplinę sportową i na zajęcia z danej sekcji się uczęszcza, np. siatkówka, tak?
Było to już pisane wyżej i znaczyło to samo co napisałeś/aś. Tak tak i jeszcze raz tak Nie ma czegoś takiego jak w LO, każdy wybiera sobie swoją własną sekcję i ustala, który termin jak i godzina najbardziej mu pasuje względem planu (trzeba patrzeć na cały semestr, ponieważ zdarza się tak, że wskakują pod koniec semestru jakieś zajęcia).
ColdMartini pisze:
bioman pisze:ColdMartini, w-fu juz podobno nie ma na zwykłym leku a sam chciałbym coś wybrać bo lista tych dyscyplin wygląda naprawdę fajnie jest bogata! Woj-lek ma wf z tego co czytalem na stronie umedu.
Skoro zwykły lek nie ma to stoma pewnie też nie ma?

No właśnie szkoda, bo kurde fajnie jest się nie zastać", tylko jakoś poruszać, a jak byłyby to zajęcia obligatoryjne to tym bardziej by się chciało, bo fakultatywne to wiadomo.
Stoma akurat wf ma Koleżanki jeździły na niego cały rok akademicki, więc widocznie tak jest. A na stronie umedu nie jest napisane? Powinno być
Awatar użytkownika
DisfiguredMind
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2014, o 00:20

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: DisfiguredMind »

Jak to jest z tym woj.-lekiem? Chodzi mi o te kilka dodatkowych przedmiotówdużo czasu zajmuje przygotowywanie się do nich? Czy studenci lekarskiego na woj.-leku maja zajecia razem ze zwykłym lekarskim?
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: m0rix »

DisfiguredMind pisze:Jak to jest z tym woj.-lekiem? Chodzi mi o te kilka dodatkowych przedmiotówdużo czasu zajmuje przygotowywanie się do nich?
Niedużo
DisfiguredMind pisze:Czy studenci lekarskiego na woj.-leku maja zajecia razem ze zwykłym lekarskim?
Ile do k**** nędzy można powtarzać, że nie (są nieliczne wyjątki jak np. propedeutyka onkologii na moim roku, raz mieliśmy zajęcia razem)? Przecież to było wałkowane już pierdyliard razy od lat na tym forum
chemfansmed
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2014, o 10:10

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: chemfansmed »

Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wynajęciem mieszkania w Łodzi to dajcie znać
Awatar użytkownika
ColdMartini
Posty: 249
Rejestracja: 13 lip 2013, o 16:08

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: ColdMartini »

ja jestem!
chemfansmed
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2014, o 10:10

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: chemfansmed »

To może jakoś się dogadamy
Edge
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:42

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Edge »

Ja też byłabym zainteresowana wynajęciem z kimś wspólnego mieszkania.
Medico
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2014, o 12:15

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Medico »

W razie czego też jestem zainteresowany wynajęciem mieszkania w Łodzi Lek I rok.
Awatar użytkownika
ColdMartini
Posty: 249
Rejestracja: 13 lip 2013, o 16:08

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: ColdMartini »

Ja ponawiam, że też jestem zainteresowany, o ile dostanę pozytywną odpowiedź z ministerstwa, że nie będę musiał płacić za studia, bo jeśli będę musiał płacić to papa Łódź.
osiak
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2014, o 11:37

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: osiak »

Nie wiecie, czy można znaleźć gdzieś na stronie UMEDU jakieś info o podręcznikach na 1 rok leku?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anielka »

na stronach umedu czegoś takiego nie ma, kilka stron wcześniej i w innych wątkach jest dużo na ten temat
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: wojtass »

Jak ktos bardzo chce oficjalnie to w google operacja sukces - potem plan studiow, pobrac plik i tam sa odnosniki. Ale tyczy sie to tylko zwyklego lekarskiego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości