Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Troszeczkę żartuję, ale wiadomo, że trudno się odnaleźć w tych porozrzucanych budynkach. Aczkolwiek dziewczyńskie sprawki często są zabawne z mojego punktu widzenia

Czas spać i lekko zdrowieć, miłej nocy!
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

rkgreen pisze:
rysowniczka pisze: Te dziewczyńskie problemy wcale nierzadko dotyczą też facetów, więc bym się aż tak nie śmiała Albo w sumie czemu nie
Nie moge sie nie zgodzić Kurs na prawo jazdy pokazał mi, ze lewo to wg mnie czasami tez ta druga strona niekoniecznie od serca ^^

Dzisiaj sukces w Bydgoszczy, ale nadal czekam na Poznań! Gratuluje tym, którym juz sie udało!

Kiedyś myślałam, że nie można nie odróżniać prawej od lewej strony, aż nie poznałam koleżanki w liceum co nie odróżnia. o.O Szok.

Widzę, że jesteśmy w tej samej sytuacji. Kiedy jedziesz do Bydzi zawieźć papiery? ^^ Czy odpuszczasz sobie i nie zawozisz?
jacksonguitar
Posty: 17
Rejestracja: 1 lip 2012, o 23:23

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: jacksonguitar »

Widziałem, że gdzieś wspominacie o integracji, domkach etc.

Szczerze polecam ten event
Możecie się spokojnie umówić grupą swojego roku i się integrować dobólowo przez 6 dni i to w dodatku za małą kasę

Impreza o tyle fajna, że prócz swoich można poznać jeszcze studentów z wyższych lat i z innych uczelni, przy tym świetnie się bawiąc.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Właśnie ja chciałam jechać na to, więc jak się zbierze jakaś ekipa no to ja jestem chętna na to.
Awatar użytkownika
anuuuuuuula
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2014, o 13:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: anuuuuuuula »

Cześć wszystkim. Właśnie wracam z Poznania, papiery oddane i nadszedł czas by wyjść z ukrycia. : ) oczywiście czytałam wszystko co pisaliście i też bym pojechała, gdyby zebrała się od nas grupa.

butan2ol
Posty: 10
Rejestracja: 7 lip 2014, o 12:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: butan2ol »

czy tylko ja z moim 175 nadal sie stresuje? i i tak mieszkam za daleko zeby myslec narazie o wyjazdach integracyjnych ?:(
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

butan2ol, ja po maturze już nie odczuwam stresu w żadnej sytuacji A tak na serio, to też mam 175 i nie wiem co musiałoby się stać, żeby progi aż tak wzrosły. Wszyscy raczej się ubezpieczali i składali wszędzie, więc teraz przyszła pora na cierpliwość
butan2ol
Posty: 10
Rejestracja: 7 lip 2014, o 12:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: butan2ol »

iridescent_one pisze:butan2ol, ja po maturze już nie odczuwam stresu w żadnej sytuacji A tak na serio, to też mam 175 i nie wiem co musiałoby się stać, żeby progi aż tak wzrosły. Wszyscy raczej się ubezpieczali i składali wszędzie, więc teraz przyszła pora na cierpliwość
zazdroszcze, to ja mam na odwrot, na maturze stres byl, ale o wiele mniejszy niz przed wynikami, a teraz to juz wogole.

myslicie ze jest sens jechac do Lodzi z papierami jesli sie dostalam?

czy lepiej grzecznie czekac az w Poznaniu prog spadnie do 175 (4.73) ? (sama nie nawidze takich pytan ale musze je zadac - jak sadzicie ktora to lista bedzie? )
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Hmm, ja też dostałam się do Łodzi, ale raczej nie będę składać dokumentów. Jak już coś, to chyba poczekam na Lublin - trochę bardziej zbliżony punktowo do Poznania Ja sama ze średnią 4,76 czekam tak na trzecią/czwartą listę, druga powinna nam znacznie rozjaśnić sytuację.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

butan2ol, ja mam 174 (4,82) no i mam głęboką nadzieję dostać się pod koniec lipca (IV lista może?). No raczej niemożliwe by próg nagle wzrósł do 175 skoro był zawsze niższy, a 1. lista jest taka sama jak rok temu. ) Ja bym jechała zawieźć do Łodzi dla świętego spokoju, żeby się tyle nie stresować, ja jadę jutro do Bydgoszczy.

Druga lista dużo rozjaśni, też tak myślę. ^_^
butan2ol
Posty: 10
Rejestracja: 7 lip 2014, o 12:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: butan2ol »

macie racje, tylko ze mam dosc daleko do Lodzi ( z Bieszczad jestem haha ) i zwyczajnie mi sie nie chce, jesli pomysle ze teraz mam tam jechac, i potem znowu, zeby wziasc i zawieść do Poznania ( do Poznania odleglosc jeszcze lepsza )

ale macie racje, lepiej to zrobic i miec spokoj dobrze ze mozna do piatku, wiec poczekam jeszcze do srody zeby obczaic 2 listy w Poznaniu i Lublinie )

oby trzecia lista byla nasza! (4 w ostatecznosci )
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Mój tata coś mówi, że się wybiera do Łodzi w przyszłym tygodniu, chociaż szczerze mówiąc, to boję się, że to jest ściema, żeby mnie nakłonić na to miasto . Mam tam niby rodzinę, ale nie.chcę.tego. Najwyżej też tak zrobię, niby nie jestem z Bieszczad, ale wieś pomiędzy Rzeszowem a Tarnowem też nie jest zbyt blisko Jeszcze trochę czasu jest, poczekam sobie.
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

Wiecie moze gdzie znajde Oswiadczenie studenta o spelnieniu warunkow do podjecia itd.?:)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości