Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
matys
Posty: 73
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:54

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: matys »

Mam do sprzedania materiały na 1 rok farmacji we Wro Polecam
Kontakt priv
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: deVries »

Kornblume pisze:nowoczesna uczelnia
Byłaś na organach? Jedna zdezelowana waga na pracownię, a szkło się suszy suszarką do włosów
Awatar użytkownika
elinela
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2014, o 09:36

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: elinela »

hej, kto się już dostał na farmę do Wro i się wybiera? chwalcie się
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Akseroftol »

Dlaczego nie ma drugiej listy na kierunku analityka medyczna?
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Dżoanka »

deVries pisze:
Kornblume pisze:nowoczesna uczelnia
Byłaś na organach? Jedna zdezelowana waga na pracownię, a szkło się suszy suszarką do włosów
hhahaha, dokładnie, takie rzeczy tylko u nas nie wspominając już o spadającym suficie i innych atrakcjach
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: pieczara07 »

Oj nie przesadzajcie, 3/4 roku działały przeciez przynajmniej jedna Może naprawią do października, bo jeśli nie to będa musieli organy wydłużyc
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Aero »

D&#x17Coanka pisze:kby ktoś z pierwszaków szukał mieszkania to mam do wynajęcia pokój dwuosobowy (bardzo zadbane, nowe budownictwo) przy wydziale to możecie się odezwać. W gratisie całoroczne uczelniane co i jak, polecam się:)
Spadający sufit to nawet na fejsbuku widziałam plus rozwalone płytki na korytarzach i dziwne dziury w suficie praktycznie w każdej sali.
kadi
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2014, o 00:28

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: kadi »

Cześć, czy orientuje się ktoś do kiedy należy zrobić szkolenie BHP? Dostałam karteczkę z informacją, że możliwe jest to od 2 września, lecz bez zaznaczonego terminu ostatecznego.
mati1995
Posty: 14
Rejestracja: 12 lip 2014, o 11:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: mati1995 »

Myślicie próg obniży się do 147
matys
Posty: 73
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:54

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: matys »

mati1995 pisze:Myślicie próg obniży się do 147
Obniży na pewno może nawet jeszcze w lipcu jeśli nie to początek września jest Twój
Banagladesz
Posty: 66
Rejestracja: 22 sty 2014, o 16:49

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Banagladesz »

A jeżeli dostanę sie we wrześniu, to mam jeszcze szansę na dostanie pokoju w akademiku? Bo z tego co wiem zgłaszać można się do 30 sierpnia help!
matys
Posty: 73
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:54

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: matys »

Banagladesz pisze:A jeżeli dostanę sie we wrześniu, to mam jeszcze szansę na dostanie pokoju w akademiku? Bo z tego co wiem zgłaszać można się do 30 sierpnia help!
Banagladesz pisze:A jeżeli dostanę sie we wrześniu, to mam jeszcze szansę na dostanie pokoju w akademiku? Bo z tego co wiem zgłaszać można się do 30 sierpnia help!
Myślę że nie będzie z tym problemu bo miejsca chyba zostawały jakieś z tego co znajomi mówili
mati1995
Posty: 14
Rejestracja: 12 lip 2014, o 11:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: mati1995 »

Bo własnie się martwię trochę, bo jestem 87 na liscie rezerwowych i nie wiem czy tyle ludzi by zrezygnowało.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości