Egzamin wstępny- ochrona środowiska

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
Gość

Egzamin wstępny- ochrona środowiska

Post autor: Gość »

Cześć. Mam pytanko czy ktoś ma lub wie jakie sa mniej więcej pytania na egzaminie wstępnym na kierunek Ochrona ¦rodowiska, test biologiczno-geograficzny ? Taki egzamin wstępny czeka mnie 4 lipca na Uniwersytecie ¦ląskim. Dokładnie to będzie test składający się z 50 pytań biologiczno-geograficznych. Jeśli ktoś w zeszłym roku przechodził taki egzamin to bardzo prosze o pomoc tutaj lub pisząc na mój e-mail wilk.[at].pl Za pomoc z góry bardzo dziękuje.

Serdecznie Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, o 14:37 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Egzamin wstępny- pomocy !!!

Post autor: GoodWolf »

Cześć. Mam pytanko czy ktoś ma lub wie jakie sa mniej więcej pytania na egzaminie wstępnym na kierunek Ochrona Środowiska, test biologiczno-geograficzny ? Taki egzamin wstępny czeka mnie 4 lipca na Uniwersytecie Śląskim. Dokładnie to będzie test składający się z 50 pytań biologiczno-geograficznych. Jeśli ktoś w zeszłym roku przechodził taki egzamin to bardzo prosze o pomoc tutaj lub pisząc na mój e-mail wilk.[at].pl Za pomoc z góry bardzo dziękuje.

Serdecznie Pozdrawiam.

Gość to ja GoodWolf po prostu zapomniałem się zalogować :)
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Egzamin wstępny- ochrona środowiska

Post autor: GoodWolf »

W poniedziałek 4 lipca,czyli już pojutrze czeka mnie egzamin wstępny na studia, czy ktoś może mi jakoś pomóc ? To ma być egzamin w formie testu- 50 pytań Biologiczno-Geograficznych.
TT

Powodzenia

Post autor: TT »

Ze swojej strony mogę poŻyczyć Ci powodzenia!
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Egzamin wstępny- ochrona środowiska

Post autor: GoodWolf »

Nie dziękuje aby nie zapeszyć :)
strsw

test z ekologii i ochrony środowiska...

Post autor: strsw »

w dziale testy i sprawdziany znajduje sie test z ekologii i ochrony środowiska jak napiszesz go na 99% lub więcej to tamten napiszesz na 100%.pozdrawiam
tutturu6666
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2005, o 01:00

nie taki diabeł straszny!

Post autor: tutturu6666 »

miałem przyjemność teki egzamin zdawać kilka lat temu, )
z tego co pamiaętam warto pouczyć się tak pi razy dzrzwi o parkach narodowych na świecie, główne organizmy zagrożone wyginięciem, poza tym test był nasączony zagadnieniami z biogeografii, jeśli chodzi o część geograficzną to zasadniczo może być dokładnie wszystko, 8O


życze ci powodzenia, a co najważniejsze w tych czasach uczciwej komisji
:lol: :lol:
tutturu6666
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2005, o 01:00

pytanie

Post autor: tutturu6666 »

wilku! jak tam poszło trdny był
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Egzamin wstępny- ochrona środowiska

Post autor: GoodWolf »

Cóż sam egzamin był w formie testu składającego sie z 50 pytań- z czego 35 pytań to pytania biologiczne a pozostałe 15 to pytania geograficzne lub chemiczne w zależności kto co sobie wybrał (opisuje jak było na UŚ).Dla mnie część geograficzna była raczej łatwa ale częsc biologiczna była już trudniejsza i nie bardzo mogłem sobie z nią poradzić na kilka pytań musiałem strzelać. Do wyboru były 4 możliwości a),b),c) lub d) i tylko jedna w każdym z pytań była poprawna. Tak to wyglądało w tym roku na UŚ. Jak dla mnie ogólnie egzamin był raczej trudny.
marta18
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2006, o 16:23

Re: Egzamin wstępny- ochrona środowiska

Post autor: marta18 »

czesc ! a czy ktos mi moze powiedziec cos na temat akademi rolniczej w krakowie lub lublinie ? jak tam jest i wogole , jak trzeba zdac mature jakie ksiazki a wlasnie ma ktos z was moze jakies ksiazki przygotowujace do matury z biologii ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości