Niestacjonarna Stomatologia

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: tkasia »

izabela911 pisze:Wiem że zeszły rok to się nawet i na 139 skończyło heh więc ciekawa jestem czy spadnie teraz te 2 pkt

Szczerze, to ja jestem ciekawa jak to będzie w Szczecinie Wgl
Spadnie, zresztą teraz ceny odstraszają ludzi Nie ma co sie martwic na zapas przecież
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: izabela911 »

Tylko ile ja bym dała by spać spokojnie
Szczecin też jest dla mnie wielka zagadka. Tam to się można wszystkiego spodziewać

Najgorzej to wytrzymac to oczekiwanie . 137 na Zabrze i skacze pod sam sufit !:)

Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: tkasia »

izabela911 pisze:Tylko ile ja bym dała by spać spokojnie
Szczecin też jest dla mnie wielka zagadka. Tam to się można wszystkiego spodziewać

Najgorzej to wytrzymac to oczekiwanie . 137 na Zabrze i skacze pod sam sufit !:)

Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: tkasia »

Tak sie zastanawiam, czy ten próg w Poznaniu na niestacjo nie wzrośnie w tym roku.?
Oby nie.
kiciuś91
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:44

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: kiciuś91 »

ja mam 145 - mam nadzieje ze starczy na niestacjonarne - co myślicie?
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: izabela911 »

Nie rozsmieszaj spokojnie się dostaniesz

Awatar użytkownika
wilczka
Posty: 27
Rejestracja: 3 lip 2014, o 12:06

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: wilczka »

A nie lepiej wam przesiedzieć jeszcze ten rok na intensywnej nauce do matury i próbować w przyszłym roku? Jeśli się uda to zaoszczędzone porządne autko P
Ja poprawiałam 2 razy i teraz raczej się powinnam dostać
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: york »

jeśli ktoś ma na niestacjo, to wg mnie lepiej iść od razu
taktotak
Posty: 118
Rejestracja: 23 maja 2012, o 16:54

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: taktotak »

mimi11 a czemu tak?
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: tkasia »

taktotak pisze:mimi11 a czemu tak?
Bo po studiach szybko odrobisz kasę, którą w studia włożysz. A tak nigdy nie masz gwarancji czy poprawisz maturę. A ukończenie studiów sie odciąga, przez co odciągasz też moment usamodzielnienia sie, założenia rodziny etc.
Ja w zeszłym roku na niestacjo nie miałam, w tym można powiedzieć, że będę miała. Nie zastanawiam się, jak odrobię to w jakis sposób zamierzam zrekompensować to rodzicom.

wilczka pisze:A nie lepiej wam przesiedzieć jeszcze ten rok na intensywnej nauce do matury i próbować w przyszłym roku? Jeśli się uda to zaoszczędzone porządne autko P
Ja poprawiałam 2 razy i teraz raczej się powinnam dostać
Samochód? Hmm. Po studiach sobie kupię. Za swoje zarobione pieniądze.
jamaica4991
Posty: 48
Rejestracja: 27 mar 2014, o 20:19

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: jamaica4991 »

Ja też wybieram się w tym roku na niestacjonarną stomatologię do Zabrza, mam 156 pkt więc powinno starczyć. Z proprawą matury jest loteria. Siedziałam rok w domu i poprawić, poprawiłam ( chemię o 8%, biologię o 28%) ale nie na tyle żeby się załapać na dzienne studia. Ale mam znajomych, którzy tak samo jak ja nie poszli w tym roku na studia i maturę wystarczająco poprawili
kiciuś91
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:44

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: kiciuś91 »

A wiecie może ilu kandydatów było chętnych na niestacjonarną stomatologie rok temu ? ( ogółem)
+_+
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2012, o 23:53

Re: Niestacjonarna Stomatologia

Post autor: +_+ »

Hej czy jest tu może ktoś kto logował się tylko na studia niestacjonarne?

jestem studentką 2 roku farmacji na CMUJ, znam progi na lek-dent i wiem, że na stacjo bym się nie dostała, dlatego złożyłam tylko na niestacjo na sum. Jednak dopiero po umieszczeniu opłaty = wczoraj, zorientowałam się, że wymagane jest składanie podania na stacjo.

Czy jeśli moja ilość pkt będzie wystarczająca, istnieje szansa odwołania czy czegoś w tym stylu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości