Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
anuuuuuuula
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2014, o 13:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: anuuuuuuula »

rysowniczka pisze: gdy powiedziałam, że mieszkam obok Sandomierza.
rzeczywiście masz kawał drogi.

A wiecie czy jest jakiś informator? Czy to za wcześnie? Nie mogę się połapać na stronie UMP.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Edzi_a pisze:Nie składajcie papierów do Bydgoszczy!
=Nie, wcale nie chcę się tam dostać
Za późno, właśnie dzisiaj rano byłam w Bydzi. Ale na rzecz Poznania z chęcią oddam.gt

rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rkgreen »

anula pisze: A wiecie czy jest jakiś informator? Czy to za wcześnie? Nie mogę się połapać na stronie UMP.
Sa przewodniki dydaktyczne

Kod: Zaznacz cały

ump.edu.pl/index.php?strona=sub_280_1317138793
Awatar użytkownika
anuuuuuuula
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2014, o 13:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: anuuuuuuula »

rkgreen pisze: Sa przewodniki dydaktyczne
Dziękuję bardzo! : )
ania__123
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2014, o 15:21

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: ania__123 »

Witam
Ja też się dostałam na lekarski w Poznaniu i już złożyłam dokumenty Co do integracji to jak już wcześniej było wspomniane, lepiej poczekać do końcówki rekrutacji Co myślicie o założeniu grupy na fejsie? Tam na pewno znajdzie się więcej chętnych osób. Tylko gorzej z rozpowszechnieniem tej grupy.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

No, grupka jest już założona. )
Ejj i właśnie mam do Was pytanie odnośnie tej grupy. Wiem, że jestem założycielką i mogę tam wszystko, ale chcę zasięgnąć opinii ludu. Zauważyłam, że do tej grupy chcą dołączyć osoby ze starszych roczników. Kilka dodałam, bo nie zauważyłam tego, ale potem stwierdziłam, że w sumie nie do mnie należy decyzja o tym, czy ich przyjmować czy nie. Na razie wstrzymałam dodawanie ich do grupy i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii co z tym faktem dalej robić, także wyraźcie swe zdanie.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Bob Kelso pisze:W każdej grupie tak jest, Ci starsi często służą pomocą i informacją co i jak, ale róbcie jak chcecie.
Właśnie dlatego chciałam zasięgnąć opinii by wiedzieć co robić co by potem nikt nie miał pretensji że ich dodaję bądź nie. ) Skoro tak to wygląda to już jestem uświadomiona i dodaję.
Wfilip
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 23:12

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Wfilip »

Jutro jadę złożyć papiery do Poznania i mam pytanie do osób które już złożyły (bądź się orientują). Papiery składa się w gmachu collegium stomatologicum?
student1377
Posty: 116
Rejestracja: 13 lip 2012, o 11:48

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: student1377 »

Trafisz bez problemu na pewno, wszędzie wiszą strzałki, plakaty i wgl.
Juhas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Juhas »

Witam wszystkich, mam zamiar pójść do Poznania na lekarski aczkolwiek mam 172 pkt, także na razie czekam
Panna_K
Posty: 195
Rejestracja: 9 lis 2010, o 15:47

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Panna_K »

Juhas, witaj

Jedziemy na jednym wózku. Ja mam 173pkt. i tylko liczę, żeby to była lista końcem lipca a nie dopiero we wrześniu. Tragedia z tym czekaniem.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Panna_K pisze:Juhas, witaj

Jedziemy na jednym wózku. Ja mam 173pkt. i tylko liczę, żeby to była lista końcem lipca a nie dopiero we wrześniu. Tragedia z tym czekaniem.
Ja też mam nadzieję na ostatnią lipcową.lt
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Hej, Juhas, widzę, że coraz więcej się zbiera ludzi z moich stron.
Mam pytanie, zapewne żenujące, ale patrząc na potrzebne dokumenty, które pasowałoby zacząć kompletować, zaczęła mnie zastanawiać ta ankieta osobowa, czy to jest to Podanie PDF"? Jakoś nic mi do tego nie pasuje. Chyba, że można to wydrukować dopiero po przyjęciu, ale wolę się upewnić teraz niż denerwować się później.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości