Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

iridescent_one, wg mnie to jest właśnie to podanie.
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Uff, to dobrze. Nie cierpię tej papierkowej roboty, ta rekrutacja mnie dobija swymi nowinkami technicznymi na stronach
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Mnie też już męczy strasznie ta rekrutacja. Chciałabym już się dostać tam gdzie chcę i móc w końcu ze spokojem odetchnąć i cieszyć się wakacjami.
Awatar użytkownika
anuuuuuuula
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2014, o 13:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: anuuuuuuula »

Powiem Wam szczerze, że myślałam dokładnie tak samo - dostanę się i będzie spokój, ale zabrałam się za szukanie jakiegoś pokoju i od razu zmieniłam zdanie. Co 5 min sprawdzam czy ktoś mi odpisał i tylko się dowiaduję, że oferta nieaktualna albo jest dużo chętnych na pokój, więc zaczyna się zabawa w kto da więcej.
enchanted3 pisze:iridescent_one, wg mnie to jest właśnie to podanie.
Dokładnie to. Trzeba tylko się podpisać na dwóch ostatnich stronach.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Nie wiem, czy jest sens dodawać starszaków, skoro i tak wpadniemy z nimi do ogólnej grupki na FB po przyjęciu, dla wszystkich studentów kierunku, a teraz to powinno być dla I roku. Trochę ludzi doszło, a mnie wciąż brak

Sprawdzałem domki w ośrodku kaszubskim, o którym już wspominałem, ale mają wolne dopiero od połowy sierpnia. i teraz jestem zły, bo o ile dla rozpoczynających rok w październiku to żaden problem, to jednak nie wiem, kiedy nam dowalą ten egzamin językowy, a jeśli określą to pod koniec lipca, to może już nie być domków.
Raz był tak, że 2 dni imprez odpadają (końcówka sierpnia), a 2 lata temu bodajże we wrześniu, ale ciężko tak wróżyć.
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rkgreen »

enchanted3 pisze:
Panna_K pisze:Juhas, witaj

Jedziemy na jednym wózku. Ja mam 173pkt. i tylko liczę, żeby to była lista końcem lipca a nie dopiero we wrześniu. Tragedia z tym czekaniem.
Ja też mam nadzieję na ostatnią lipcową.lt
Widzę, że osoby z zakresu 174-172 to najbardziej aktywni uczestnicy forum ^^ Pozdrawiam i łączę się w oczekiwaniu
Awatar użytkownika
rysowniczka
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2013, o 21:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rysowniczka »

[at] Gdzie szukasz pokoju (na jakich stronach i w jakiej okolicy)? No i sama czy z kimś? Ogólnie jestem zielona, a sama zaczęłam się rozglądać za pokojem i bynajmniej nie należy to do przyjemności, dlatego jestem ciekawa jak Tobie idzie
Awatar użytkownika
anuuuuuuula
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2014, o 13:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: anuuuuuuula »

Szukam na olx.pl (można łatwo wyszukiwać, bo jest opcja: preferowani studenci ) i na innych stronkach, które mi się w googlach wyświetlą. Szukałam jakiegoś jednoosobowego pokoju. Zwracam uwagę na to jak wygląda reszta mieszkania (czy jest zadbane, co w nim jest, itp.), bo niektóre są przerażające. Mam za tydzień jechać do Pzn, żeby zobaczyć 2 mieszkania, ale tak ogólnie to bardzo słabo mi to wychodzi. Albo mieszkania są bardzo daleko od centrum, albo nieaktualne oferty. Staram się wyszukiwać te, które są blisko przystanku tramwajowego. Ale od wczoraj siedzę przez laptopem i tylko wyszukuję.
xkjasmx
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2014, o 18:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: xkjasmx »

Jejabig pisze:Nie wiem, czy jest sens dodawać starszaków, skoro i tak wpadniemy z nimi do ogólnej grupki na FB po przyjęciu, dla wszystkich studentów kierunku, a teraz to powinno być dla I roku. Trochę ludzi doszło, a mnie wciąż brak
Jejabig pisze:
nie ma ogólnej grupki dla wszystkich studentów kierunku - to by było niemożliwe.
później założycie sobie swoją grupę, gdzie będziecie wstawiać pytania/pliki itd. tylko ze swojego roku. a w tej organizacyjnej osoby ze starszych lat zostają
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

tak, ankieta osobowa to własnie to podanie pdf.

dopilnujcie, zebyscie na zaswiadczeniu od lekarza mieli pieczatke ze to lekarz medycyny PRACY, bo jak nie było tego słowa(mimo, ze lekarz od medycyny pracy) to odsyłali ze skierowaniem na badania na poznańską,

na lekarskim mniej na to patrzyli, ale na stomie co ktoś wchodził do biura rekrutacji to wychodził z mapka jak dotrzeć do szpitala D
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Ja miałam pieczątkę badania profilaktyczne wykonał lek. med. . i było ok, a pani przy przyjmowaniu teczki zwróciła na zaświadczenie uwagę, tj. patrzyła właśnie na pieczątkę
Kate96
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2014, o 20:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Kate96 »

Witam!
Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum Również złożyłam już dokumenty do Poznania i poszukuję współlokatorki. Jest ktoś chętny?
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

no na lekarskim, nie robili o to problemu, ale na stomie mi nie przyjęli bonie było słowa pracy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości