Integracja lekarski 2014 :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: biolog1994 »

LadyChocolatte pisze:jesli 60te miejsce to sadze ze sie dostaniesz, duzo osob robi tak ze skladaja papiery do wawy i na jeszcze inna uczelnie bo sie zdecydowac nie moga ) Tak wiec ja mam nadzieje na wrzesien a jestem duzo dalej w rankungu niz ty
A jeśli w moim przypadku to 93 miejsce, mam jeszcze jakieś szanse?
LadyChocolatte
Posty: 8
Rejestracja: 6 lip 2014, o 09:27

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: LadyChocolatte »

Hahahha tak jak ja napisalam ze mam 128 miejsce a mam nadzieje ze sie dostane we wrzesniu wiec nie panikujcie, i tak jestescie blizej celu niz ja prog bedzie taki ze sie dostaniemy, a ja gleboko ufam ze sie nie pomylili
Oby sie nie pomylili.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

Rok temu byłam 125 i dostałam sie we wrześniu, spoko. Tylko ze wtedy to we wrześniu był 269, a od końca lipca ciągnęło sie 270, jak będzie teraz - zobaczymy

Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: strzykawka »

ja już oczywiście padłam, bo rodzice całkowicie nie wierzą w to, że z tego 60. miejsca mogę się dostać a wg nich spokojnie się zmieszczę jeszcze, więc to dla mnie ostatnia iskierka nadziei
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Mr_Sandman »

Głowa do góry, jeszcze progi się porozchodzą, jak w każdym innym roku.
LadyChocolatte
Posty: 8
Rejestracja: 6 lip 2014, o 09:27

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: LadyChocolatte »

Myslicie ze kiedy progi zaczna spadac? ja stawiam chyba na wrzesien /

Btw wie ktos kiedy 3cia lista z WUM?
Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: strzykawka »

nie ma 3. listy, rekrutacja została zakończona
brtkk
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:16

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: brtkk »

Tez dostalem informacje o zakonczeniu przeprowadzania rekrutacji. Jak to mozliwe, skoro w tamtym roku list bylo ponad 10? Moze to jednak oznacza, ze juz nie beda oficjalnie publikowac nastepnych roszad, a jedynie prywatnie informowac kandydatow? Ale dlaczego od 14 do dzisiaj nie zmienil sie prog, wszyscy musieliby zlozyc papiery ale to chyba niemozliwe. Co o tym sadzicie?
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

Rok temu było tak samo, cały czas miałam na koncie informacje, ze rekrutacja zakończona a oni obdzwaniali ludzi. Na pewno robią sobie jakiś urlop, ale i sporo osób późno rezygnuje. Jakaś nadzieja jest

brtkk
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:16

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: brtkk »

Rozumiem. a rok temu na którym miejscu byłaś pod progiem,.kiedy ogloszony koniec rekrutacji

brtkk
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:16

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: brtkk »

brtkk pisze:Rozumiem. a rok temu na którym miejscu byłaś pod progiem,.kiedy ogloszony koniec rekrutacji?

Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: kagata0418 »

Wlasnie tez slyszalam,ze zakonczona rekrutacja Oo serio?:O To mozliwe?Dziwacznie,w tamtym roku do konca wrzesnia listy byly
Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Raccoon6 »

Myślę, że jeszcze kilka list będzie, w zeszłym roku też lekki przestój był, bo ludzie składający do Poznania czy Krakowa czekali z papierami na WUMie (dzięki matmie podstawowej łatwiej się dostać), więc kiedy ruszą się trochę listy w innych miastach to i Warszawa się odblokuje No i witam nowych studentów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości