Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Tak listownie. Nie, nic nie trzeba robić
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: tkasia »

I co się w nim powinno napisać, że odwołuje się od decyzji. bo?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

,toale to nie odwolanie,tylko raczej list intencyjny:D To sie pisze,ze oswiadczasz,ze w razie wakatow jestes nadal zainteresowana udzialem w rekrutacji i ze masz tyle i tyle pkt. I koniec. Bo odwolywac sie nie ma od czego)

Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: tkasia »

doktorka pisze:,toale to nie odwolanie,tylko raczej list intencyjny:D To sie pisze,ze oswiadczasz,ze w razie wakatow jestes nadal zainteresowana udzialem w rekrutacji i ze masz tyle i tyle pkt. I koniec. Bo odwolywac sie nie ma od czego)

Dobrze wiedzieć
Awatar użytkownika
pinlatte
Posty: 31
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:40

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: pinlatte »

doktorka pisze:,toale to nie odwolanie,tylko raczej list intencyjny:D To sie pisze,ze oswiadczasz,ze w razie wakatow jestes nadal zainteresowana udzialem w rekrutacji i ze masz tyle i tyle pkt. I koniec. Bo odwolywac sie nie ma od czego)

Dziękuje
Kofirios
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2013, o 16:17

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Kofirios »

Orientuje się może ktoś kiedy na stronie rejestracyjnej pojawi się formularz wniosku o miejsce w akademiku?
Jak pytałem o to w dziekanacie składając papiery, to pani odpowiedziała, że oni sami nie wiedzą sierpień/wrzesień pewnie, ale może coś się w tej kwestii zmieniło?
Szczególnie, że do 22 sierpnia trzeba to tam dostarczyć.
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Merien »

Potwierdzam, konieczne jest odwołanie, tylko do takich osób dzwonią. Ja napisałam coś podobnego i dostałam odpowiedź (pozytywną:), mówiącą że w odwołaniu nie wskazano nieprawidłowości, jedynie chęć studiowania w przypadku wolnych miejsc (piszę z pamięci, ale gdzieś mam ten list:)
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Też byłem w dziekanacie, kolego
"Wszystko będzie na stronie - tyle się dowiedziałem, tak, jak Ty
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

Jejabig pisze:Też byłem w dziekanacie, kolego
"Wszystko będzie na stronie - tyle się dowiedziałem, tak, jak Ty
Panie w dziekanacie nie maja o tym bladego pojecia, bo sie tym nie zajmuja, skieruj swe kroki do Działu Spraw Studenckich pare drzwi dalej lub zadzwon tam, to ich dzialka.

Jesli ktos sie zastanawia z jakiej racji nie sa wymagane dokumenty poswiadczajace dochod, to spiesze z wyjasnieniem, iz przypuszczam, ze wynika to z duzej ilosci miejsc w akademikach spowodowanych wybudowaniem nowych DSów, w ktorych to ceny przekraczaja ceny rynkowe pokoju wynajmowanego w mieszkaniu:)

O akademikach i ich cenach mogę jeszcze powiedziec, że najtanszy z nich, tj DS Hipokrates, jest DALEKO od uczelni i w zasadzie o jego istnieniu dowiedzielismy sie po studiach, gdy trzeba bylo tam isc po wpis do karty obiegowej. Nie mam bladego pojecia, czy zamieszkiwal tam ktokolwiek z wydziału, chyba nie. Większość leku mieszka na latach 1-2 w DS Wawrzynek, potem w Eskulapie (jak aplikujecie do Eskulapa, to musicie sie liczyc, ze mieszkaja tam studenci od 3 roku wzwyz no i polowa, o ile nie wiecej, to obcokrajowcy. Warunki przyjemniejsze niz w Wawrzynku. Aspirynka, Medyk, Karolek-to juz sa naprawde fajne akademiki, obok Eskulapa, ale nowe (Karolek zaledwie roczny), co widać po cenach.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Byłem te kilka drzwi dalej, pomyliłem, być może, nazewnictwo

Nie ma żadnego wniosku na koncie rekrutacyjnym do wypełnienia, więc sprawa wisi w próżni.

Też słyszałem, że w Eskulapie jest teraz dużo z I roku, ale to musiało się pozmieniać strasznie, bo zawsze dawali pierwszaków do Wawrzynka, a Eskulap później. Te nowe są świetne, ale raczej dla starszych studentów
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

No to mamy kolejną listę. Załapałam się. Weszło ok. 100 osób, więc w miarę szybko się przesuwa
Juhas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Juhas »

Zostało jeszcze około 100 miejsc d zobaczymy co czas przyniesie
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

to dosc optymistyczna wersja,ze zostalo ok 100
miejsc) gdyby z tych 100 papiery zlozyla polowa,to kolejna lista 175 nadal. Anyways, skonczy sie na warunku 173,a nie zdziwie sie,jesli w ogole na 174 o_o

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości