Studiowanie medycyny a pies

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
shiverse
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2012, o 16:28

Studiowanie medycyny a pies

Post autor: shiverse »

Witam, kieruję pytanie do studentów medycyny, szczególnie mających pupile. W tym lub przyszłym roku wybieram się na medycynę, myślałam o Lublinie lub Białymstoku. Mam 5-letniego psa, niezwykle do mnie przywiązanego. Stąd moje pytanie: czy da się studiować medycynę a jednocześnie nie zaniedbywać psa? Głównie chodzi mi o to, ile godzin spędza się na uczelni. Na jakimkolwiek życiu studenckim, imprezach itp. zupełnie mi nie zależy. Pies lubi jazdę samochodem, więc nie będzie problemu z odwiedzaniem rodziny. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studiowanie medycyny a pies

Post autor: randomlogin »

Mam kolezanke, krora mieszkala sama - wiec na niczyja pomoc liczyc nie mogla - i 6 lat z psem wytrzymala bez problmu, pies tez zreszta na zaniedbanego nie wygladal.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studiowanie medycyny a pies

Post autor: Mårran »

Ja akurat mialam szczura, ale nim tez trzeba bylo sie zajmiwac i rade dawalam. A ludzue maja psy, koty i tez daja rade. Wiec spokojnie

Pani Buka
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Studiowanie medycyny a pies

Post autor: Ósemka8 »

Ja mam psa i daję radę. Nie mam pomocy, bo mieszkam sama.
Pies fajna sprawa, bo zmusza do spaceru który jest przyjemną formą odpoczynku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości