Farmacja 2014 :)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Matthew95
Posty: 47
Rejestracja: 7 lip 2014, o 21:37

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Matthew95 »

szalona chemiczka pisze:Nie jestem panikarą z natury, ale te upały chyba wdały mi się we znaki i stąd ten stres. Dostałam się na listę rezerwową do Bydgoszczy i mam czas na dostarczenie dokumentów do środy (mieszkam dość daleko od Bdg) Mam 140 pkt i myślicie, żeby zrezygnować z Bdg i nastawić się SUM, skoro tak na prawdę na SUMie mi zależy?
Nie kłam panikara z Ciebie jak nie wiem co Mając tyle punktów złożyłbym tylko na śum skoro faktycznie to jest twój cel bo dostaniesz się na pewno przecież dzielą cię tylko 3 pkt, a w kolejnej liście na pewno będzie większy spadek niż te 3 punkty. Możesz jechać, ale chyba tylko jeżeli zależy ci na zwiedzeniu miasta
marcado
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2013, o 18:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: marcado »

A orientowaliście się już w sprawach stypendiów? Wydaję mi się, że można składać wnioski po rozpoczęciu roku. Może ktoś wie więcej w tym temacie?gt
klaudia6211
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2014, o 14:34

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudia6211 »

Wie ktoś może czy ksero dokumentów do Wrocka musi być potwierdzone za zgodność z oryginałem? Pytanie do tych co już składali.

Awatar użytkownika
Amirez
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2013, o 11:52

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Amirez »

klaudia6211 pisze:Wie ktoś może czy ksero dokumentów do Wrocka musi być potwierdzone za zgodność z oryginałem? Pytanie do tych co już składali.
Oni sobie to na miejscu sami robią. Porównują oryginał z kopią, pani przybija pieczątkę i po sprawie, samemu nie trzeba nic załatwiać.
klaudia6211
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2014, o 14:34

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudia6211 »

Amirez pisze:
klaudia6211 pisze:Wie ktoś może czy ksero dokumentów do Wrocka musi być potwierdzone za zgodność z oryginałem? Pytanie do tych co już składali.
Oni sobie to na miejscu sami robią. Porównują oryginał z kopią, pani przybija pieczątkę i po sprawie, samemu nie trzeba nic załatwiać.
Dzięki wielkie za info

AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

marcado pisze:A orientowaliście się już w sprawach stypendiów? Wydaję mi się, że można składać wnioski po rozpoczęciu roku. Może ktoś wie więcej w tym temacie?gt
najlepiej będzie zadzwonić do dziekanatu danej uczelni i tam dowiedzieć się wszystkiego
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: szalona chemiczka »

Matthew95 pisze:
szalona chemiczka pisze:Nie jestem panikarą z natury, ale te upały chyba wdały mi się we znaki i stąd ten stres. Dostałam się na listę rezerwową do Bydgoszczy i mam czas na dostarczenie dokumentów do środy (mieszkam dość daleko od Bdg) Mam 140 pkt i myślicie, żeby zrezygnować z Bdg i nastawić się SUM, skoro tak na prawdę na SUMie mi zależy?
Nie kłam panikara z Ciebie jak nie wiem co Mając tyle punktów złożyłbym tylko na śum skoro faktycznie to jest twój cel bo dostaniesz się na pewno przecież dzielą cię tylko 3 pkt, a w kolejnej liście na pewno będzie większy spadek niż te 3 punkty. Możesz jechać, ale chyba tylko jeżeli zależy ci na zwiedzeniu miasta
Nie kłamię! Nazwijmy to chwilową niedyspozycyjnością psychiczną. A jeśli chodzi o zwiedzanie miasta, to już chyba wolę pooglądać sobie Bydgoszcz na Street View. No to w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejną listę na SUMie.
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: meegova »

chyba są już listy, czy to są jeszcze te stare ?
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: szalona chemiczka »

Niestety to stare. To progi z II listy.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Naczi »

Wszyscy ŚUM, a ja nie mogę znaleźć nikogo z CM w Bydgoszczy :C czuję się osamotniona :C
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

Naczi pisze:Wszyscy ŚUM, a ja nie mogę znaleźć nikogo z CM w Bydgoszczy :C czuję się osamotniona :C
spokojnie, swój swego znajdzie
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Naczi »

Mam nadzieję, że znajdę jeszcze przed rozpoczęciem studiów Nie chciałabym tak sama zostać
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

łooo spokojnie, jeszcze tyle czasu masz, że wszystkich z całego roku znajdziesz xd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości