Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Aksolotl »

Nie strasz kolegow, wiadomo ze kolokwium z teleportacji dopiero w marcu. Wczesniej starczy czasu na normalna miotle czy latajacy dywan

Ja pewnie przyjde na to cos 4 pazdziernika, wczesniej nie moge, a zal mi tej gry miejskiej.
Sindbad95
Posty: 37
Rejestracja: 24 sie 2012, o 01:40

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Sindbad95 »

Cześć wychodzi na to, że dostałem się do Łodzi i z góry pytam jest ktoś zainteresowany wynajęciem mieszkania? Osobiście do Akademika mnie zbytnio nie ciągnie.
Beata216
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:35

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Beata216 »

wojtass pisze:nie umiejętność teleportacji jest niezbędna
no to liczę, że nauczysz mnie tej tajemnej sztuki

Sindbad95
też już się rozglądam. skąd jesteś? oglądałeś już może jakieś mieszkania?
Sindbad95
Posty: 37
Rejestracja: 24 sie 2012, o 01:40

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Sindbad95 »

Beata216

Jestem z Konina, czyli takie 100 km na zachód od Łodzi. Jeśli chodzi o mieszkania to jeszcze nic nie szukałem, byłem nastawiony na akademik jednak po przemyśleniu trochę mi się odechciało, a Ty?
Awatar użytkownika
Bellis perennis
Posty: 111
Rejestracja: 27 lip 2013, o 20:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Bellis perennis »

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym komunikatem rektora? Mamy znowu jakieś badania robić?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: wojtass »

Beata216 pisze:
wojtass pisze:nie umiejętność teleportacji jest niezbędna
no to liczę, że nauczysz mnie tej tajemnej sztuki
to nie są rzeczy tanie
Borboleta
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2014, o 21:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Borboleta »

Bellis perennis pisze:Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym komunikatem rektora? Mamy znowu jakieś badania robić?
Chyba nikt nie wie, lecz nie sądzę, by nagle wszystkich nie przyjęli bez tych badań. Dodatkowo wydaje mi się, że powinni nam dać skierowanie z uczelni, wtedy byśmy mieli je za darmo.

PS pewnie nikt nie wysili się by zadzwonić i się spytać, więc żyjmy w błogiej niewiedzy
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: bioman »

Borboleta, dokładnie. Wyrobienie tej książeczki, zrobienie tych badań to gruba kasa (100 i więcej zł) i zazwyczaj to pracodawca płaci, aby pracownik coś takiego zrobił.
W naszym przypadku uczelnia płaci za studenta.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: wojtass »

w łódzkim sanepidzie za książeczke zapłaciłem 50zł, ale ZAWSZE była potrzebne TYLKO na praktyki (i to nie do wszystkich miast)
Jedrolini
Posty: 15
Rejestracja: 8 mar 2011, o 21:44

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jedrolini »

Co do książeczek sanepidowskich to jeżeli ktoś jest harcerzem to polecam, aby zorientował się w swoim hufcu. Ja robiąc papiery wychowawcy obozowego zrobiłem książeczkę za 30 zł w ZHP

Co do mieszkania. Jestem z Dolnego Śląska i zostałem przyjęty na woj-lek (cywil). Szukam jakiejś duszy do dzielenia smutków, a konkretnie kosztów najmu mieszkania Nie palę, nie piję. Dobra - piję, ale to tyle Palący nie przeszkadzają mi
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Margaret95 »

Szukam osób do wspólnego wynajęcia mieszkania. Ktoś chętny?
kamil540
Posty: 5
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 20:54

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: kamil540 »

Jedzie ktoś z na obóz integracyjny Zero Murzasichle z okolic Łodzi? Może jakieś inne pomysły na integrację?
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Aksolotl »

Piwko integracyjne w Łodzi?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości