analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
YOLO
Posty: 46
Rejestracja: 21 sie 2012, o 08:29

analityka medyczna

Post autor: YOLO »

hej
czy ktos moglby mi napisac jak wyglada 1 rok na analityce, czy jest bardzo duzo nauki? zalezy mi na poprawie matury i nie wiem czy analityka jest dobrym rozwiazaniem
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: analityka medyczna

Post autor: m0rix »

Po co marnować czas i pieniądze na studiowanie czegoś, czego nie zamierzasz ukończyć?
YOLO
Posty: 46
Rejestracja: 21 sie 2012, o 08:29

Re: analityka medyczna

Post autor: YOLO »

uwierz mi z przyjemnością bym została w domu, ale nie mogę
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: analityka medyczna

Post autor: m0rix »

Jest jakiś przymus studiowania? W takiej sytuacji wydaje mi się, że lepiej już pójść do pracy, a po niej uczyć się do matury. Bo studiowanie przez rok kierunku z którego nie przepiszą Ci ani jednego przedmiotu na lekarskim (domniemywam, że na takowy chcesz się dostać) dla mnie jest całkowicie bezcelowe i nawet na zajęcia nie chciałoby mi się chodzić, nie wspominając o nauce. No ale nie każdy musi mieć do tego takie podejście.
YOLO
Posty: 46
Rejestracja: 21 sie 2012, o 08:29

Re: analityka medyczna

Post autor: YOLO »

niestety nie jestem w stanie przekonac moich rodzicow do tego by zostac w domu + dorabiac sobie.
Awatar użytkownika
Salander
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2013, o 13:48

Re: analityka medyczna

Post autor: Salander »

Jeśli chcesz dostać się na lek stacjonarny to wybierz inny kierunek albo szkołę policealną, na pierwszym roku jest dużo nauki i ciężko to pogodzić z przygotowaniem do matury.
Hela18
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2014, o 18:22

Re: analityka medyczna

Post autor: Hela18 »

A ja mam pytanie dotyczace chemii. Czy to prawda ze na poczatku jest sama chemia? I kiedy ewentualnie to się zmienia?

Proteina
Posty: 133
Rejestracja: 23 kwie 2014, o 17:50

Re: analityka medyczna

Post autor: Proteina »

Tak, na początku jest chemia, ale przecież wszystko da się ogarnąć. Dla chcącego nic trudnego.

ślązakzimportu
Posty: 321
Rejestracja: 3 lip 2012, o 20:22

Re: analityka medyczna

Post autor: ślązakzimportu »

Hela18 tutaj zamieszczam link do planów analityki w Sosnowcu z zeszłego roku, możesz przejrzeć ile jest tej chemii.

Kod: Zaznacz cały

sum.edu.pl/harmonogramy-wfzoml
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości