ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Post autor: iSzymur »

dużo się uczycie z pdfów i innych materiałów w formie elektronicznej? jak jest z ich dostępnością? miałbym z głowy ogromne książki.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Post autor: MrBrightside »

Z tego co się orientuję, to większość książek, w tym nawet atlasy, są dostępne w wersji elektronicznej, czy to na chomiku, czy gdzieś indziej. Ja tam preferuję książki w wersji namacalnej, toteż do tych elektronicznych zaglądałem rzadko, np. gdy katedra histo życzyła sobie coś doczytać z Cichockiego.
Lili13
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2010, o 18:23

Re: ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Post autor: Lili13 »

teardrop0896 pisze:a czy uważacie ze ogarnianie czegokolwiek z anatomii/histologii w wakacje ma jakis sens? Jeśli tak, to co dokładnie?
Z histo nie ma sensu.i tak jest w drugim semestrze
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Post autor: luk »

iSzymur pisze:dużo się uczycie z pdfów i innych materiałów w formie elektronicznej? jak jest z ich dostępnością? miałbym z głowy ogromne książki.
Jeżeli chodzi o książki to radze mieć je w namacalnej wersji. Materiały elektroniczne to raczej tylko pytania na zaliczenia, egzaminy, zdjęcia czy jakieś mniej obowiązkowe ksiażki itp. Jeżeli się wcześnie ockniesz i ogarniesz biblioteke to bez problemu wszystko wypożyczysz (bo jest całkiem dobrze wyposażona), no a w materiały elektroniczne to radze załatwić sobie od roku wyżej, bo czasem trudno się doprosić kogoś żeby ci coś przesłał jak ma.
Lili13
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2010, o 18:23

Re: ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Post autor: Lili13 »

Co do książek.też radze się zorientować do października dokładnie jakie książki obowiązują i co najbardziej sie przyda i do biblioteki od razu jak się dostanie legitke. Z tego co pamiętam rok temu byłam jedną z pierwszych które wypożyczały coś na pierwszy rok i dostałam wszystko co potrzebne i w idealnym stanie, im później pójdziesz tym mniejsze prawdopodobieństwo że dostaniesz wszystkie książki a jak juz dostaniesz to na pewno starsze wydania niz Ci co byli wcześniej Mam nadzieje że logicznie to napisałam
O wersje elektroniczne to rzeczywiście trudno doprosić się kogoś o cokolwiek by ci przesłał, ale niekoniecznie w pdf-ie są tylko książki mniej przydatne.przez pół roku korzystałam z Drewy (czyli książki na której opiera się materiał np. z genetyki) właśnie z komputera jednak było to uciążliwe
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ŚUM - czy boli AŻ tak bardzo?

Post autor: Mårran »

Ja lubie sie uczyc z kompana starszych latach wiekszosc ksiazek mialam w wersji elektronicznej.zeba tylko poszukac na chomiku albo wsrod materialow starszych rocznikow
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość