odwołania od matury , progi na lekarski

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

odwołania od matury , progi na lekarski

Post autor: Pawlusza »

moze ktoś powiedzieć czy wogóle warto i czy rzeczywiscie mozna coś uzyskac piszac odwołanie od wyniku matury , chodzi mi o biologie mam 75% liczyłem na 90% a patrząc na mozliwosci i włorzona prace i wliczajac głupie błedy to powinno być , ale powrzechnie wiadomo jak to z tym ocenianiem bywa dlatego pytam czy warto pisac odwołanie, na olsztyn uratował mnie wynik z fizyki ale do olsztyna mam daleko, nie wiem czy 162 wystarczy aby sie na lek do łodzi czy szczecina dostac choc ledwo co, o olsztynie mógłby ktos opinie wystawic, ale wydaje mi sie ze wszedzie jest podobnie tylko od siebie trzeba włozyc prace aby byc dobrym lekarzem
prosze o odpowiedz
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: odwołania od matury , progi na lekarski

Post autor: promyczek14175 »

Spróbuj z tym odwołaniem A ze 162 to raczej nigdzie Cię nie wezmą. Chyba że jakaś stomatologia gdzieś.
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: odwołania od matury , progi na lekarski

Post autor: Pawlusza »

a lek w olsztynie jakas opinia o poziomie bo ponoc uczo sie na nowym sprzecie i w tym roku olsztyn wyprzedził min CMUJ w konkurski na scapule ale ponoc warto sprawdzic wyniki lep-u czy orientuje sie ktos jak w tym roku wypadł olsztyn na lepie ?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: odwołania od matury , progi na lekarski

Post autor: promyczek14175 »

Myślę, że to, gdzie się studiuje, nie ma większego znaczenia.
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: odwołania od matury , progi na lekarski

Post autor: Pawlusza »

dostac punkty po odwołaniu napewno nie jest łatwo , swiadczyłoby o niekompetencji egzaminatora i w zw. z tym o OKE ,ale mozna próbowac nawt 2 pkt tu ma znaczenie ale wydaje mi sie tez ze, rzeczywiscie to nie ma wiekszego znaczenia gdzie studjuje sie med. podobnie jest wszedzie jesli chodzi o poziom, kwestia tylko odległosc, miasto atmosfera itp.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: odwołania od matury , progi na lekarski

Post autor: Mårran »

Olsztyn na LEKu nijak nie wypadl, bo go jeszcze nie pisal. Pierwszy rocznik skonczyl studia w tym roku

Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość