Integracja - lekarski 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
doktorek511
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2014, o 22:47

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: doktorek511 »

Cze wszystkim

A ja mam takie pytanie: jaki jest przekrój wiekowy na roku? S? równie? osoby po uko?czonym innym kierunku studiów itp? Nie to, ?ebym si? martwi?, ?e jestem za stary
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: tylczynskaj »

doktorek511
przekrój wiekowy jest od osob prosto po liceum az do 30-latków.
Baardzo duzo osób jest takich, które studiowaly cos i rzucily studia na rzecz leku albo rok siedzia?y w domu i poprawia?y mature. Wiele osób ma juz licencjaty lub magisterki.

a ile masz lat ?e Ci? to trapi
doktorek511
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2014, o 22:47

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: doktorek511 »

23, jestem po studiach in?ynierskich Po prostu Ciekawi?o mnie jak to wygl?da w praktyce, gdy? wcze?niej nie mia?em z tym bezpo?redniego kontaktu. Dzi?ki za odpowied?
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: tylczynskaj »

Nie ma sprawy
Je?li ostatecznie decydujesz si? na Bydgoszcz to witam w Collegium Magicum
doktorek511
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2014, o 22:47

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: doktorek511 »

Tak ostatecznie, zreszt? z racji odleg?o?ci z?o?y?em tylko na CM:)
Edzi_a
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2014, o 17:05

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Edzi_a »

By?am w Bydgoszczy z?o?y? papiery (rezerwowa z 2 listy) i nie wiedzia?am ?e tam jest tak pi?knie *.*
Mam nadziej? ?e uda mi si? za?apa? z pierwszej albo 2 listy sierpniowej
Chocia? mam bardzo du?y dylemat czy wybra? lek czy stome (
Mo?e wy mi co? poradzicie?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: szska »

Jak ju? masz dylemat czy i na stom?, to id? na leka. Wiem po sobie jak by?o, i nie zamieni?abym teraz leka na nic innego.
Edzi_a
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2014, o 17:05

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Edzi_a »

szska
tak w?a?nie mi podpowiada serce
Jednak rozum si? waha,ale my?l? ?e ca?a moja du?a rodzina wola?aby (zreszt? tak mówi? mi?dzy wierszami) stomatologa
I wgl wszyscy tak strasz? tymi dy?urami, prac? za wdowi grosz, brakiem szacunku. A ?e niby po stomie lepiej.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Matjozi »

my?l? ?e ca?a moja du?a rodzina wola?aby (zreszt? tak mówi? mi?dzy wierszami) stomatologa
A co Ty wolisz? Nie masz co si? kierowa? preferencjami rodziny, bo to Ty b?dziesz mie? zawód, w którym powinna? si? spe?nia? i by? szczliwa. To Ty b?dziesz codziennie przychodzi? do pracy, któr? b?dziesz albo kocha?, albo nienawidzi?, a nie Twoja mama, ciotka, wujek czy stryjeczny szwagier ojca brata córki
Z brakiem szacunku spotykasz si? na ka?dym kroku w ka?dym medycznym i paramedycznym zawodzie, bo niektórzy bior? sformu?owanie s?u?ba zdrowia zbyt dos?ownie
Co do straszenia, nawet jak lekarze strasz?, to zapytaj ich, czy gdyby mieli mo?liwo wybra? jeszcze raz, to zostaliby kim? innym Ka?dy lekarz, którego znam mówi, ?e praca jest cika, ale daje du?o satysfakcji, bo co prawda s? tacy ludzie, których chcia?oby si? omin szerokim ?ukiem, ale nawet w naszym narzekaj?cym na wszystko spo?ecze?stwie s? ludzie, którzy s? szczliwi i potrafi? by? wdzi?czni, a wtedy dopiero cz?owiek czuje, ?e robi to po co? i ta praca jest ?wietna Ju? nawet na praktykach to wida?
PS: S?uchaj serca, wybierz LEK
PS2: Ale walnem mow?
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: fructosum »

Czy za legitke trzeba zap?aci? juz teraz ? Gdy by?am na rezerwie to dostarczylam dokumenty, a teraz gdy zosta?am przyj?ta, to wy?wietla si? komunikat o op?acie za legitymacje, ale sama jeszcze czekam na inne miasto i nie wiem czy ta oplata jest ju? konieczna. Orientuje si? kto? ?

Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Nalia »

Raczej nie jest to jakie? super pilne ale nawet jak zap?acisz, a ostatecznie zrezygnujesz zanim t? legitk? zrobi? to mo?esz poprosi? o zwrot kasy
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Locus »

Hej, to ja si? was zapytam jak ciko jest znale mieszkanie, je?li kto? si? dosta? na jednej z ostatnich list?
No i my?licie ?e na ilu zatrzyma si? próg?
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Matjozi »

Nie jest ciko raczej Trzeba poszuka? na fejsie na grupie Studenci CM UMK", tam jest d?o og?osze?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości