Pomoce naukowe?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
aslan123321
Posty: 6
Rejestracja: 1 lip 2014, o 21:06

Pomoce naukowe?

Post autor: aslan123321 »

Witam, tak się składa, że jestem uczniem klasy 1 przyrodniczej (biol-chem-fiz) i chciałbym się jak najlepiej przygotować do matury rozszerzonej z biologii i chemii w 2016 roku. Rozszerzenie rozpocząłem od półrocza z biologii i chemii. Otóż jakie pomoce naukowe mi pomogą?

Z biologii używamy podręczników z Nowej Ery Biologia i czasie i maturalnych kart pracy. Ale to za mało. Przydałoby się się jakieś repetytorium lub vademecum. Ale jakie Co polecacie?
Słyszałem o vademecum operonu z tego roku ale ono kosztuje 70 Zł i pytanie brzmi czy jest warte swojej ceny? Niektórzy polecają vademecum pewnej autorki, która ma dwuczłonowe nazwisko, ale jej ksiązka kosztuje 27 zł. Internauci je wychwalają. Gdzie jest haczyk? czy ksiązka za 27 zł moze byc lepsza niz za 70?

Z chemii również książka z nowej ery i zbiór zadań Pazdro niebieski
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Pomoce naukowe?

Post autor: kate27 »

Co do vademecum operonu - jeśli już się uczyłeś z czegoś bardziej szczegółowego i potrzebujesz pod rękę czegoś, żeby na szybko sprawdzić jakiś szczegół, to polecam. Jak chcesz się z tego uczyć jakichś tematów od zera i generalnie opierać na nim swoją wiedzę, to niekoniecznie.

Ale jest dużo ładnych obrazków
Awatar użytkownika
ania126p
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2014, o 19:34

Re: Pomoce naukowe?

Post autor: ania126p »

Mogę coś podrzucić napisz na pv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości