Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: doktorka »

btw anemia z b12 nie musi byc jakas wielka,zeby byla neuropatia,generalnie czesto sie zdarza neuropatia laczona b1 i b12 u alkofanatykow, a anemii jako takiej nie ma,jedynie nieprawidlowosci malego stopnia w labie, z prawidlowym mcv czesto.

Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Madridistka »

zapomnieliście o Na sygnale".
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Adasko1 »

Na sygnale jest zajebiste oglądam, bo sam chce pracować w karetce. No i jeśli są takie ratowniczki jak Martyna, to żyć nie umierać

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Sofia »

No i produkcja tefałenu Szpital". Te sytuacje jakie tam pokazują zaczynają bardziej przypominać Trudne Sprawy niż prawdziwe problemy szpitalne
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Madridistka »

Na polsacie to ja tylko reklamy oglądam
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Erick »

Ja ostatnio z rodziną oglądam sobie reklamy na Polsacie, a tu nagle film!
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Adasko1 »

Szpital to jest serial paradokumentalny, obsadzają trudne sprawy w realiach szpitala żeby było ciekawiej Wątków medycznych tam jak na lekarstwo. No i spokojnie na tym SOR jakoś, nigdy wszystkie łóżka zajęte, pacjenci się nie kłócą w poczekalni, oełna kulturka

Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Lika »

Co do Na sygnale to faktycznie, jeśli chodzi o wiedzę medyczną nie jest on może najwyższych lotów, ale wydaje mi się, że całkiem nieźle oddaje realia pracy w karetce, a chyba głównie o to tam chodziło.
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Karibu »

Erick pisze:Ja ostatnio z rodziną oglądam sobie reklamy na Polsacie, a tu nagle film!
dobre to

Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: kuszumai »

"Szpital jest zadziwiający. Mam wrażenie, że w ich przybytku pracuje tylko 3 lekarzy, a każdy z nich ma po kilka specjalizacji.
Ale bądź co bądź w tych ich trudnych sprawach, dniach, ukrytych prawdach i innych głupotach grają tak upierdliwe postacie, że aż mnie skręca, żeby je zmasakrować. Aż trudno uwierzyć, że są tak płytcy ludzie.
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: BlueVelvet »

Jak widzę coraz to nowe seriale paradokumentalne to się zastanawiam czy telewizja ma nas za kretynów, czy co gorsza społeczeństwo jest tak głupie, że po prostu chce to oglądać. OK, rozumiem, że czasami ogląda się to żeby się pośmiać, żeby się zrelaksować, albo dlatego, że nie ma nic innego. Mnie też się to zdarzało, ale ostatnio naprawdę mnie to denerwuje. Pierwsza miłość i Klan to przy tym są poważne programy wysokiej klasy!
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Giardia Lamblia »

Karibu pisze:
Erick pisze:Ja ostatnio z rodziną oglądam sobie reklamy na Polsacie, a tu nagle film!
dobre to

Tak na poważnie, długość reklam jest regulowana ustawowo. Na godzinę czasu antenowego nie więcej niż 12 minut bloku reklamowego, a reklama nie może zajmować więcej niż 15% czasu antenowego (telesprzedaż ma troszeczkę inne liczby).

Jedne stacje wolą puszczać bardzo długie bloki reklamowe rzadziej, a inne przerywają co 20 minut film dla krótkiej reklamy.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Erick »

Te długie reklamy też są czasami dobre. Skończy się piwko to można szybko skoczyć do monopolowego (w sąsiednim województwie).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości