Dietetyka CMUJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
chwami
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 10:33

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: chwami »

myślę że Ciborowska będzie lepszą inwestycją, chociaż na potrzeby studiów to raczej za dużo, ale potem na pewno się przyda

a anatomia o tej porze jest do przeżycia, polecam dr Mitusia przy zapisie do grup, bo to właśnie wg anatomii zapisujecie się do grup ćwiczeniowych jajcarz jakich mało, młody, sympatyczny i chyba nigdy nie trzymał nas 1,5 h na ćwiczeniach
ewentualnie jeszcze jeden facet tylko nie pamiętam jego nazwiska, ale coś na D, też superowy
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

A wiec dla dr Mitusia zostanmy grupa 4

A jeszcze chcialam zapytac, do ktorego z wykladowcow lepiej sie nie zapisywac?
I wybor jakiego prowadzacego polecasz na chem. Zywnosci?

chwami
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 10:33

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: chwami »

do innych wykładowców nie można się zapisywać, oni już sami przydzielaja, ale zróbcie wszystko co w waszej mocy żeby nie mieć ćwiczeń laboratoryjnych z dr Dulińską, czyli koordynatorką
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Jak to sprawdziłaś, że grupa 4 ma z dr Mitusiem?
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Wejdz na swoje konto USOSweb. W zakladce moj usosweb, w prawym dolnym rogu wchodzisz w moja strona publiczna" dietetykadietetyka pierwszy rok. Pojawia sie tabelka, wciskasz anatomia czlowieka". Pojawia Ci sie strona informacyjna przedmiotu, zjezdzasz na zajecia w cyklu 2014/2015". W drugiej linijce tabelki pt typ zajec" cwiczenia, klikasz wiecej informacji i. Voila

Chwami, czyli to jest tak, ze na kazdych cwiczeniach jestem w tej samej grupie? Poniewaz z informacji na usosie wynika, ze Dulinska ma m.in. zajecia z IV grupa cwiczeniowa. A wiec trzeba bedzie poswiecic Mitusia i wybrac inna
A Bartosz rutowicz albo I. Brzozowska sa spoko? (Anatomia)

Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Chwami, a jeszcze chcialam zapytac o podzial na grupy cwiczeniowe. Bo wszedzie(kazde cwiczenia) jest 6 grup, a w przypadku chemii zywnosci jest ich 8. To jakas pomylka, czy osobno sie wybiera grupe cw. na chemii zywnosci?

chwami
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 10:33

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: chwami »

Na każdych zajęciach jest się w tej samej grupie ćwiczeniowej, wyjątek stanowi chemia, gdzie grup jest 8, bo w laboratoriach nie może być za dużo osób jednocześnie ale tym podziałem zajmuje się katedra biochemii.
Mogę tylko podpowiedzieć, ze jeśli zapiszecie się np do 5 lub 6 grupy, to mała szansa że traficie na grupe IV z chemii 6 grupa na pewno będzie grupą VII lub VIII z chemii, a grupa 5 pewinie VI lub VII

Pana Bartosza nie znam, a co do Brzozowskiej, to zależy. Ja osobiście za kobietą nie przepadałam bo jest bardzo roztrzepana, miesza wszystko, a na dodatek wymaga nie wiadomo czego, ale wiem że są osoby które ją sobie chwaliły. Ja jednak wolę bardziej luźne a też rzeczowe podejście do tematu
Plusem jest to, że osoby z grupy Brzozowskiej mają fory na kolokwiach i nawet jak widzi że ściągają, to nie reaguje w tym wypadku grupa Mitusia jest nieco pokrzywdzona, jakby z góry naznaczona, przez to że Mituś taki młody i fajny
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Hahah no to ciezki orzech do zgryzienia juz totalnie nie wiem, ktora grupe wybrac
Chwami, wielkie wielkie dzieki za cenne rady! Mega pomocne

A co jest nie tak z Dulinska, ze nie polecasz? Bo w sumie z nią sa wyklady.mlepiej wiedziec na co sie przygotowac
I jeszcze chcialam zapytac, czy jest duzo egzaminow ustnych(z jakich przedmiotow?), bo raczej za takimi nie przepadam )

blackdress
Posty: 4
Rejestracja: 5 sie 2014, o 15:34

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: blackdress »

Ja mam pytanie odnośnie anatomii Czy na dietetyce są zajęcia w prosektorium? Jeżeli tak to czy jest ich dużo i czy jest się czego bać? Przyznam, że prosektorium to coś, czego obawiam się najbardziej. Byłam pewna, że na UJ nie ma takich zajęć i lekko się przeraziłam czytając post na pierwszej stronie wątku
guusiek
Posty: 18
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: guusiek »

A wiecie może kiedy zaczynają się te rejestracje do grup?
chwami
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 10:33

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: chwami »

Dulińska jest podobnie jak Brzozowska bardzo roztrzepaną babką, nic nie tłumaczy do końca, a ćwiczenia z nią wyglądają tak, że przynosi odczynniki, mówi w dwóch zdaniach co mamy zrobić i wychodzi z laboratorium i wraca za godzine i weź tu człowieku zrób coś, jak nie wiesz o co chodzi.

zajęcia w prosektorium były jednymi z lepszych zajęć, ale to może dzięki Mitusiowi nie ma się czego bać, jedynie trzeba się nastawić na zapach formaliny.
zwłoki są w takim stanie że prawie nie przypominają człowieka, a raczej spieczonego w piekarniku kurczaka
prosektorium na pewno będziecie miło wspominać, chyba że ktoś jest wyjątkowo wrażliwy, ale wtedy nie ma problemu, bo można stanąć przy oknie i tylko słuchać, nie trzeba koniecznie stać nad zwłokami
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Wgl są egzaminy ustne? Wydawało mi się, że teraz już się tego nie praktykuje, chyba, że na angielskim
chwami
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 10:33

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: chwami »

nie ma żadnych ustnych, jedynie z edukacji żywieniowej babka dała wybór, albo ustny albo pisemny, to oczywiście wybraliśmy pisemny
za to zwykle drugie terminy są ustne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości