[Link] Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: KatarzynaZSDM »

promyczek14175 pisze:Podobno tak.
Dzięki za info
A wiesz może kiedy naprawia?

promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: promyczek14175 »

Nic nie wiem. Wiem, że to miało trwać do 3 sierpnia Jakoś się przedłużyło
zuzka1722
Posty: 13
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:43

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: zuzka1722 »

Gratulacje wszystkim co się dzisiaj dostali do Szczecina !
Też bym weszła dzisiaj ale niestety nie złożyłam papierów tam i tylko zostaje mi strzelenie sobie w stopę za tą głupotę
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

Zuzka, miałam to samo jak pojawiły się progi na woj-lek.
Na szczęście dzisiejsze listy na PUM przywróciły mi nadzieję, nastepna lista moja
W końcu coś poza PUMem i SUMem spada poniżej 170, Łódź, Białystok, ciekawe co będzie następne

zuzka1722
Posty: 13
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:43

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: zuzka1722 »

Mi się marzy Bydgoszcz z moim 82,55 , jestem z Poznania więc miałabym w miarę blisko . No nic , trzeba czekać
nimfka pisze: nastepna lista moja

Trzymam kciuki żebyś weszła na PUM z następnej !
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

zuzka1722 pisze:Mi się marzy Bydgoszcz z moim 82,55 , jestem z Poznania więc miałabym w miarę blisko . No nic , trzeba czekać
nimfka pisze: nastepna lista moja

Trzymam kciuki żebyś weszła na PUM z następnej !
Dziękuję

U mnie też Bydgoszcz na pierwszym miejscu zuzka1722, z tego samego powodu, mam 82,5 i wciąż liczę, że jest szansa, ale jak nie to będę szczęśliwa na PUM
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nika0645 »

zuzka, nimfka, ja składam rezygnację z Bydzi (mam 83,4pkt) więc jedno miejsce więcej Wasze!
i trzymam kciuki
zuzka1722
Posty: 13
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:43

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: zuzka1722 »

Nika, dzięki ! Zawsze o jedno miejsce do przodu Gratulacje i powodzenia na PUM-ie
brumbrum
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2014, o 17:14

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: brumbrum »

jak myślicie czy jest szansa na Wro lek stacjo z 265 w końcówce września albo 165 ŚUM lek stacjo z bio 87%? chodzi mi o Wasze opinie i przewidywania
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

brumbrum pisze:jak myślicie czy jest szansa na Wro lek stacjo z 265 w końcówce września albo 165 ŚUM lek stacjo z bio 87%? chodzi mi o Wasze opinie i przewidywania
Nie wiem jak wyglądają listy we Wro, ale myślę, że na ŚUM wejdziesz z takim wynikiem.
śmietanka
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2014, o 15:37

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: śmietanka »

Cześć wszystkim, gratulacje dla tych, co już ten okropnie stresujący proces mają za sobą i powodzenia tym, co jeszcze czekają! Wiem, że nikt nie jest wróżbitą Maciejem z cosmica tv i nie chcę też zaśmiecać forum, ale czy ktoś ma jakieś informacje dotyczące liczby osób składających np. do Bydgoszczy i jak może w zwiazku z tym ukształtować się ostatecznie próg? Mam tam zaledwie 81,95, na resztę słynne 165, a pytam tylko dlatego, że nie wiem czy jeszcze bezradnie czekać, czy potwierdzić, że będę studiować przez ten rok na uczelni zupełnie innej, nie mającej związku z medycyną, biologią ani chemią Za każde ciasteczko z wróżbą ściskam i przepraszam za milionowy post tego rodzaju

Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

&#x15Bmietanka pisze:Cześć wszystkim, gratulacje dla tych, co już ten okropnie stresujący proces mają za sobą i powodzenia tym, co jeszcze czekają! Wiem, że nikt nie jest wróżbitą Maciejem z cosmica tv i nie chcę też zaśmiecać forum, ale czy ktoś ma jakieś informacje dotyczące liczby osób składających np. do Bydgoszczy i jak może w zwiazku z tym ukształtować się ostatecznie próg? Mam tam zaledwie 81,95, na resztę słynne 165, a pytam tylko dlatego, że nie wiem czy jeszcze bezradnie czekać, czy potwierdzić, że będę studiować przez ten rok na uczelni zupełnie innej, nie mającej związku z medycyną, biologią ani chemią Za każde ciasteczko z wróżbą ściskam i przepraszam za milionowy post tego rodzaju
Myślę, że tak nisko nie da rady spaść, mając 82,5 jestem dopiero 991 na liście, a w poprzedniej turze rekrutacji weszły dopiero osoby do 619 nr, a i tak w tym przyjęli 110 osób ponad limit.
Befik
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2014, o 20:27

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Befik »

Według pań z dziekanatu przewidywany próg to 81,5 wiec masz szansę sie dostać. -) tylko I wyłącznie wówczas, gdy bedzie tak niskie zainteresowanie Bydgoszczą jakie jest w tym roku.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości