Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

Erick, jeżeli uczelnia daje te skierowania, to pewnie można prosić z chwilą złożenia papierów. Trzeba pytać i liczyć, że dostanie się bardziej rzeczową odpowiedź niż ja
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

Bob Kelso, nie pamiętam dokładnie (szukałam jakieś 2 lata temu), ale czytałam chyba o tym na jakimś forum prawnym. Oczywiście zakładam, że nie musieli koniecznie mieć tam racji.
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Tomson94 »

mrsdavis pisze: pytałam- nasza uczelnia nie płaci za to badanie.
Ja jak byłem się zapytać, to dziekanat WLZ powiedział, że wystawi skierowanie ale dopiero gdy będę studentem, tzn. że musiałbym się z tym męczyć w październiku, czyli jak widać dziekanat jest tak nieogarnięty, że nawet nie ma zgodnej wersji
Jeśli komuś tak też powiedzą, to można spróbować. Mnóstwo osób wyrabiało tę książeczkę nawet w styczniu i nie było z tym problemu. Gorzej, że trzeba do tego dziekanatu jechać tam i z powrotem, a jak ktoś mieszka dalej to już to nie ma sensu ze względu na koszty transportu, czas itp.
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Tomson94 »

mrsdavis pisze: pytałam- nasza uczelnia nie płaci za to badanie.
Ja jak byłem się zapytać, to dziekanat WLZ powiedział, że wystawi skierowanie ale dopiero gdy będę studentem, tzn. że musiałbym się z tym męczyć w październiku, czyli jak widać dziekanat jest tak nieogarnięty, że nawet nie ma zgodnej wersji Dokładniej powiedzieli mi że, skierowanie wystawią zawsze, ale mało który sanepid (tylko około 1%) takie coś uznaje. Mój sanepid jak się pytałem - uznawał, ale chciałem mieć wszystko załatwione w wakacje, także olałem sprawę.
Jeśli komuś tak też powiedzą, to można spróbować. Mnóstwo osób wyrabiało tę książeczkę nawet w styczniu i nie było z tym problemu. Gorzej, że trzeba do tego dziekanatu jechać tam i z powrotem, a jak ktoś mieszka dalej to już to nie ma sensu ze względu na koszty transportu, czas itp.

Lol, biolog się sciął
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

Tomson94 pisze:Mnóstwo osób wyrabiało tę książeczkę nawet w styczniu i nie było z tym problemu.
To się zgadza, wiele osób donosiło książeczkę już w trakcie roku akademickiego- rekordziści w czerwcu
Tomson94 pisze:Gorzej, że trzeba do tego dziekanatu jechać tam i z powrotem
Chyba neuro pisał, że na badanie zgłosili się całą grupą, więc pewnie jest opcja, żeby się zgadać i wysłać do dziekanatu starostę.
Awatar użytkownika
neuro
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 13:20

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: neuro »

te badania to dopiero po październiku, my robilismy jakoś w styczniu/grudniu. skoro dziekanat skierowanie da, to znaczy ze za friko.
Awatar użytkownika
emelinavance
Posty: 65
Rejestracja: 22 sty 2014, o 08:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: emelinavance »

dobry wieczór wszystkim przyłączam się - lekarski Zabrze !
Dzolis
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 16:20

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dzolis »

Ktoś idzie zanieść papiery w czwartek? Może jakieś piwko?:D
koloj
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: koloj »

Hejka
Może ktoś z Was szuka osoby do mieszkania blisko uczelni w Katowicach? Ewentualnie możemy poszukać razem mieszkania. Zależy mi na własnym pokoju Pisać na pw
Cymrus03
Posty: 13
Rejestracja: 8 lut 2012, o 19:40

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Cymrus03 »

Cześć!
To ja też się przyłączam (chociaż w teorii jeszcze się nie dostałem ale jako, że 59 osób nie przyniosło papierów,a mi brakowało ok 30 to na pewno się dostanę). Wybieram się na lekarski Zabrze. Dodam jeszcze, że szukam współlokatora do wynajęcia mieszkania. Chętni priv.
Awatar użytkownika
aleksandra0294
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:17

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: aleksandra0294 »

ile wynosi próg na lek- dent obecnie?
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

[Link] Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

aleksandra0294, progi-punktowe-2014-lek-lek-dent-vt59297-90.htm
Na stronie uczelni też jest informacja o tym, szukanie nie boli
karinac
Posty: 8
Rejestracja: 8 sie 2014, o 08:01

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: karinac »

Hej ! Ktoś do zabrza z Krakowa

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości