Poznań - lista uzupełniająca

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Barthezz
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2014, o 06:40

Poznań - lista uzupełniająca

Post autor: Barthezz »

Hej, orientujecie się może, czy jeśli byłem na 90tym miejscu (18sty poza limitem przyjęć) na 5-tej liście rankingowej w Poznaniu na lek-denta, to teraz, jeśli złożę dokumenty do nich, to będę również 18sty, albo wyżej na liście uzupełniającej? Bo opublikowali wczoraj planowaną listę osób przyjętych, na której jest 40ści osób, gdzie limit przyjęć wynosi 72, więc z tego wynika, jeśli się nie mylę, że powinienem spokojnie się zmieścić w limicie przyjęć z tej listy. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo mam złożone dokumenty do Szczecina i muszę mieć pewność, że jeśli wybiorę stamtąd dokumenty, to do Poznania na pewno mnie przyjmą.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Poznań - lista uzupełniająca

Post autor: Amani »

Na koncie kandydata komisja opublikowała, że zaprasza wszystkich kandydatów, którzy uzyskali 168, 167 i 166 punktów do złożenia dokumentów.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości