Szczeklik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gercio

Re: Szczeklik

Post autor: gercio »

Z prenumeratą można kupić za 120 zł. Jak się samemu nie prenumeruje, to warto popytać znajomych czy nie prenumerują i zamówić taniej.
qabix
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2012, o 16:41

Re: Szczeklik

Post autor: qabix »

interesuje mnie opcja roczna prenumerata MP, Interna Szczeklika oraz Kompendium MP ze względu na to kompendium. Z tego co widzę na razie dostępne jest kompendium 2013 i nigdzie nie znalazłam info, kiedy ma być 2014, nie wiecie kiedy przypadkiem będzie w sprzedaży? trochę dziwnie mieć Szczeklika z 2014 i jego skrót 2013)
gercio

Re: Szczeklik

Post autor: gercio »

Jest już kompendium 2014. Przynajmniej zapowiedź wydawnicza.
Załączniki
1.jpg
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Szczeklik

Post autor: Dudek »

qabix pisze:interesuje mnie opcja roczna prenumerata MP, Interna Szczeklika oraz Kompendium MP ze względu na to kompendium. Z tego co widzę na razie dostępne jest kompendium 2013 i nigdzie nie znalazłam info, kiedy ma być 2014, nie wiecie kiedy przypadkiem będzie w sprzedaży? trochę dziwnie mieć Szczeklika z 2014 i jego skrót 2013)
jeżeli zamówisz zestaw prenumerata, duzy + mały to Ci wyślą gazetę+duży a małego doślą jak się pojawi ja tak miałem.
qabix
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2012, o 16:41

Re: Szczeklik

Post autor: qabix »

świetnie, dzięki za info na razie jeszcze i tak poczekam, bo wyczerpał się nakład dużego
lukasz03
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2014, o 15:55

Re: Szczeklik

Post autor: lukasz03 »

Zastanów się czy chcesz kupować na mp.pl. Jeśli nie jest ci potrzebna prenumerata MP, a nie masz możliwości zamówienia za 120+40 zł przez kogoś, kto prenumeruje, to się niezbyt opłaca.

Oferta z MP: 273 zł z przesyłką.
Duży Szczeklik na Allegro - teraz najtaniej 184,50 z przesyłką albo egzemplarz z zagiętym rogiem za 179 z odbiorem w Lublinie.
Małego kupowałem rok temu w Medisquadzie za 72, pewnie w tym roku też tyle będzie. Razem wychodzi 256,50 lub 251 zł.
Lillak
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 13:09

Re: Szczeklik

Post autor: Lillak »

Gdyby ktoś chciał, mam na sprzedać Kompendium Choroby wewnętrzne 2013 na podstawie Interny Szczeklika. Stan idealny, raz czy dwa używałam. Info na priv
runningupthathill
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 13:27

Re: Szczeklik

Post autor: runningupthathill »

Mam do sprzedania Internę Szczeklika 2013( dużą). Stan idealny- zaznaczony jeden rozdział) Za grosze Kontakt priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości