Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dandex
Posty: 24
Rejestracja: 5 maja 2012, o 10:46

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: dandex »

fronc, pami?taj o urlopie w Olsztynie. Pewnie ostatni tydzie? sierpnia.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: sassa »

oj ciki ten Olsztyn, ciki. dosta?am dzisiaj list z o?wiadczeniem, ?e zosta?am przyjeta, szczegó?owym planem studiów na nastepne 6 lat, skierowaniem na badania, umow? do podpisania, informacj? kiedy i gdzie b?dzie inauguracja oraz z innymi jeszcze pierdó?kami-ulotkami.
Data nadania: 1 sierpnia
rezygnacj? wys?a?am do nich jeszcze w lipcu.

Dodzwoni? si? do nich nie idzie, a pojsc na poczt? i wys?a? t? rezygnacj? listem b?d? mog?a dopiero za 2 tygodnie. ciekawe ile jeszcze osob, ktore zrezygnowalo jest w podobnej sytuacji jak ja i ile miejsc jest sztucznie zablokowanych.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

No to ciekawe ile osób tak blokuje jeszcze ^^ to nie wysy?aj tej umowy to Ci? wykre?l? sami
Pan W
Posty: 13
Rejestracja: 1 lip 2014, o 13:48

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Pan W »

Jak wida? na przyk?adzie olamaria, UWM nie mo?e dopu?ci? my?li, ?e kto? ?mie zrezygnowa? z nauki na tym uniwerku d
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: sassa »

wybaczcie, ?e znowu spamuje, ale to ju? nó? sie w kieszeni otwiera.
dosta?am dzisiaj wreszcie odpowied? na maila po kilku próbach i co si? dowiedzia?am?

"Rezygnacja ze stuiów aby by?a wa?na musi by? opatrzona w?asnor?cznym podpisem. Taki dokument (wsnor?cznoie podpisany) nale?y wys?a? poczt? na adres."

Czy w tym dziale rekrutacji pracuj? wogóle jacy? ludzie rozumni? Po raz kolejny nawet nie raczyli otworzy? zacznika, w którym mam zeskanowan? rezygnacj? podpisan? nie inaczej jak w?asnor?cznie Dodatkowo albo kto? tam cierpi na rozdwojenie ja?ni, albo za ka?dym razem dostaje odpowied? od innej osoby i wygl?da na to, ?e tam nie ma jednolitych zasad, bo ka?dy odpisuje mi co innego wedle w?asnego uznania - dopiero co 3 maile temu dosta?am odpowied?, ?e mo?na jak najbardziej skladac rezygnacje mailowo, teraz ju? sie nie da. A jeszcze na samym pocz?tku mo?liwe by?o tylko osobiste stawienie si? i zrezygnowanie ustnie
Natalia1922
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2012, o 21:52

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Natalia1922 »

Heh tutaj to normalka
Maniek94
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2014, o 20:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Maniek94 »

Niez?a jazda, ka?dy sobie rzepk? skrobie
Maniek94
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2014, o 20:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Maniek94 »

olamaria,
Juz sie niczym nie przejmuj, nie pisz nic. Po prostu jak nie podpiszesz umowy i jej nie ode?lesz do 20 sierpnia to Ci? skre?l? i masz ?wi?ty spokój.

Dzi?ki za Twoje starania
?ycz? powodzenia w ?odzi.
Lanteri
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2014, o 10:42

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Lanteri »

olamaria pisze:oj ciki ten Olsztyn, ciki. dosta?am dzisiaj list z o?wiadczeniem, ?e zosta?am przyjeta, szczegó?owym planem studiów na nastepne 6 lat, skierowaniem na badania, umow? do podpisania, informacj? kiedy i gdzie b?dzie inauguracja oraz z innymi jeszcze pierdó?kami-ulotkami.
Data nadania: 1 sierpnia
rezygnacj? wys?a?am do nich jeszcze w lipcu.

Dodzwoni? si? do nich nie idzie, a pojsc na poczt? i wys?a? t? rezygnacj? listem b?d? mog?a dopiero za 2 tygodnie. ciekawe ile jeszcze osob, ktore zrezygnowalo jest w podobnej sytuacji jak ja i ile miejsc jest sztucznie zablokowanych.
U mnie jeszcze ciekawiej, status na koncie zmieniony 29.07.2014 a list z umow? i innymi dokumentami o przyj?ciu na studia w?asnie dzisiaj doszed?.
No nic zostanie na pami?tk?.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

No dla nas czekajacych to dobra nowina, ruszy sie po terminie dostarczania umow :p

Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Margaret95 »

Dosta?am list, ?e mnie nie chc? w Olsztynie Faktycznie, próg to 456, tak jak ustalili?my.
Awatar użytkownika
Embarrassed
Posty: 69
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:42

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Embarrassed »

Hm, mnie te? nie chc?, ale ja chce Olsztyn. Dosta?am si? m.in. do Gda?ska, ale jestem spod Olsztyna i chce i tutaj. Lekarskiego nie ma na li?cie dodatkowego naboru. Czeka? czy nie? Nie wiem czy to koniec i czy mieszkania szuka? w gda ?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

Lool, dostac sie do Gdanska - a nie dostac do Olsztyna - meega. Ro stawiam ze od 21.08 zaczna wysylac maile

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości