FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

math16 pisze:a autobusem 835 nie da sie dojechac.? On tez jedzie z przystanku Katowice Hotel Novotel i zatrzymuje sie na Dańdówka Skrzyzowanie.?
da się, nawet lepiej, bo bez przesiadek835 odjeżdża z przystanku MONIUSZKI w Katowicach (zastępczy przystanek za ten przy ul. Piotra Skargi, chyba że Skargi już zrobiony, to poprawcie mnie ) i masz bezpośrednio autobus na przystanek Dańdówka Jedności Szkoła- wysiądziesz na przeciwko wydziału (około 14 przystanków, pół godziny drogi)
math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

Ok dzieki za pomoc -) a ten autobus jedzie na przystanek Sosnowiec Ostrogorska orientuje sie czy daleko od tego przystanku jest akademik ?

math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

To blisko -) wielkie dzieki -)

margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: margaretka91 »

Sprzedam komplet notatek na 1 rok farmacji na SUM. Notatki zawierają wszystko co potrzebne by zaliczyć każde seminarium, ćwiczenie czy egzamin. Dołączam do materiałów płytę z bardzo dużą ilością materiałów oraz zielnik gratis!
Istnieje możliwość zakupu tylko zielnika czy też tylko płytki.

Cena do uzgodnienia

Kontakt- PW
ździebko
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2014, o 18:58

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: ździebko »

Siemka farmerzy

Sprzedam bardzo dobre, kompletne materiały na I rok farmacji na Śum. W ich skład wchodzą notatki z seminariów, wykładów, rysunki z botaniki, pytania na kolokwia, rozwiązane zadania z seminariów i zaliczeń, ogromne zestawy pytań do egzaminów, rozwiązane zadania rachunkowe, gotowe referaty, prezentacje, FISZKI i wiele innychltogólnie 4 pudła posegregowanych, niezbędnych materiałów
Byłam zwolniona z wielu egzaminów, więc na pewno się przydały Uzupełniane przeze mnie przez cały rok.
Ponadto GRATIS płytka z materiałami w wersji elektronicznej (oczywiście pliki również posegregowane w folderach, podfolderach itp.)
POLECAM, na serio warto

Ogólnie jak już się zdecydujesz to PW
Cena do uzgodnienia
Możliwość obejrzenia materiałów w Sosno
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

Hej , powiedzcie mi jak to jest z książeczką sanepidowską. Do kiedy mamy czas na jej wyrobienie?
alpen
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:59

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: alpen »

szalona chemiczka, my zaczynamy II rok i prawie nikt jej nie ma, więc spokojnie
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: marcin93 »

alpen, To u nas dziekanat straszył rozmową z samym dziekanem za brak książeczki
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

alpen, dzięki za odpowiedź! Zapytałam, bo kiedyś na stronie ŚUMa znalazłam, że ową książeczkę trzeba dostarczyć bodajże we wrześniu. natomiast jak składałam dokumenty, to powiedziano mi: Na pierwszym roku książeczka?. Eeeee, nie to chyba na drugim
Przepływ informacji na wysokim poziomie^^
math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

HEj:) Jak to jest z tymi materialami i ksiazkami na 1 roku? Moglby ktos wstawic jakis spis tych ksiazek w ktore trzeba sie zaopatrzyc .?
Awatar użytkownika
Matthew95
Posty: 47
Rejestracja: 7 lip 2014, o 21:37

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Matthew95 »

zobacz-ten-plik.pdf
(4.79 MiB) Pobrany 41 razy
o ile się nie zmienią , ale raczej nie.
luluo
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2014, o 11:42

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: luluo »

To na farmacji w Sosnowcu nie ma parazytologii?

math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

jak to jest z ta rekrutacja we wrzesniu? duzo spadaja jeszce te progi wtedy? Myslicie ze jak ktos ma 138 pkt to wystarczy w tym roku zeby sie dostac,?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości