Szukam wspólokatorki -Łódz.

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: iwantmore »

Hej szukam dziewczyny chętnej do wynajmu mieszania w okolicach Uniwersytetu Medycznego w Łodzi( sama zamierzam tam zacząc studia -mam 19 lat)
mangowniczka
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2011, o 10:23

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: mangowniczka »

Hej
Byłabym zainteresowana mieszkaniem z Tobą. Jak dobrze pójdzie do w październiku będę studentką 4 roku farmacji na Umedzie Jakby coś to pisz na mejla [at].com Pozdrawiam
Awatar użytkownika
monahaa
Posty: 85
Rejestracja: 6 lip 2014, o 18:40

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: monahaa »

Szukam 2 chętnych dziewczyn lub pary do pokoju dwuosobowego niedaleko(ok. 10 min pieszo) wydziału farmaceutycznego do wspólnego wynajęcia mieszkania 2-pokojowego. Cena max. około 550 zł/os za wszystko. Info na priv. Pilne! czekam na wiadomości prywatne lub tu
natalien
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2014, o 11:24

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: natalien »

Hej, ja też byłabym zainteresowana. W tym roku też dopiero zacznę studiować na Umedzie, mam 20 lat.
dreamreaper
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2013, o 10:15

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: dreamreaper »

Zaczynam stomatologię, szukam pokoju, mam 19 lat, priv
Kasia987
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:54

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: Kasia987 »

Ja również rozpoczynam stomatologię i szukam spokojnej współlokatorki/ (ewentualnie 2 współlokatorek) niepalącej, niepijącej, nieimprezującej, lubiącej porządek. Chciałabym wynająć mieszkanie 2- lub 3-osobowe z osobnymi pokojami. Ktoś zainteresowany?
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: muoli »

Też szukam osoby chętnej do wynajęcia jakiegoś mieszkania. Obojętne jest mi to czy pali, pije, imprezuje. Byleby miło się mieszkało! PRIV
perfectionist
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2014, o 18:43

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: perfectionist »

Hej, też zaczynam stomatologię w Łodzi i szukam współlokatorki do mieszkania najlepiej 2 lub 3 pokojowego Jak ktoś chętny to piszcie na priv
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: fructosum »

Ja również szukam współlokatorki chętnej do wynajęcia wspólnego mieszkania z osobnymi pokojami wybieram się na 1 rok lekarskiego

perfectionist
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2014, o 18:43

Re: Szukam wspólokatorki -Łódz.

Post autor: perfectionist »

Dziewczyny, wynajmuję mieszkanie na ul. Piotrkowskiej i mam do wynajęcia pokój, cena to ok 620-700 zl całość, wiecej informacji pw
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości