Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
enuo
Posty: 96
Rejestracja: 6 lut 2013, o 22:11

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: enuo »

Najpierw się dostanę, potem będę się zastanawiał gdzie.

Choć, jakbym miał się ponieść marzeniom: Gdańsk/Wrocław.
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: kagata0418 »

Rzeszow to piekne miasto!:D
Gdybym tam wyladowala wcale nie byloby mi smutno,jest porzadnie,duzo barow,studenckie zycie kwitnie etc:D
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: DonaBasia »

Z ciekawości się zapytam - jest tu ktoś, kto bierze się za matmę R, będąc na podstawie i zaczynając od niedawna?
mdoctor
Posty: 100
Rejestracja: 10 sie 2014, o 23:42

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: mdoctor »

old&#x17Ca1 pisze:Z ciekawości się zapytam - jest tu ktoś, kto bierze się za matmę R, będąc na podstawie i zaczynając od niedawna?
Ja! Chociaż teoretycznie mam rozszerzenie, to i tak robiliśmy właściwie podstawę, więc tak jakby startuję od zera
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: makebelieve »

Białystok i Bydgoszcz biorę tak samo pod uwagę, mimo, że jestem z Białegostoku ale Bydgoszcz bardzo mi się podoba. No i jeszcze złożę asekuracyjnie do Łodzi, bo na reszcie dwuprzedmiotowych uczelni progi raczej nie będą niższe niż w Białym albo w Bydzi, Katowic/Kielc/Rzeszowa nie biorę pod uwagę bo jakoś tak daleko na południu
fraux
Posty: 186
Rejestracja: 13 lut 2014, o 08:51

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: fraux »

pierwszy cel to ogarnac widze do matury, drugi to rozwalic arkusze, trzeci wyladowac we Wro lub w Katowicach

chociaz miejscem nie pogardzilabym nigdzie
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: ryniofit8000 »

Z tym, że Kielce już są gotowe to trochę naciągane. Owszem, budynki już są ale jak ostatnio byłem to jeszcze okien nie było. Wewnątrz pomieszczeń na razie pustki. Ale jeszcze jest czas to może się wyrobią.

Makebelieve, w tym roku jak na razie najniższe progi z dwuprzedmiotowych są do Szczecina

Ja ostatnio o tym myślałem i chyba najbardziej bym chciał do Łodzi, a składał pewnie będę też do Zabrza, Rzeszowa i Szczecina. Jak otworzą w Kielcach to też. No i ostatnio skłaniam się coraz bardziej ku stomie niż lekarskiemu.
lemkropka
Posty: 101
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:17

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: lemkropka »

Wroocław i tylko Wrocław.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: makebelieve »

ryniofit8000- tak, wiem o tym, ale mam 13h do Szczecina, więc celuję w coś bliższego
Awatar użytkownika
droup
Posty: 58
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:58

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: droup »

Ja w sumie jestem zdecydowana na Łódź, chociaż Wrocław też kusi. No i złożę jeszcze na śum
mdoctor
Posty: 100
Rejestracja: 10 sie 2014, o 23:42

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: mdoctor »

A czy ktoś myśli może o studiach poza Polską?
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: Nitrogenium32 »

mdoctor, ja myślę o studiach w Niemczech. W zasadzie to jestem nastawiony głównie na Berlin. Kiedyś jeszcze zastanawiałem się nad Stanami Zjednoczonymi lub Wielką Brytanią, ale tam trochę trudniej. No i więcej formalności, szczególnie przy USA.

Ja akurat mieszkam w mieście stosunkowo niewielkim, ale uniwersytet jest - Przyrodniczo-Humanistyczny. Szczerze powiedziawszy to nie jest to popularna uczelnia w Polsce, pewnie nikt z was o niej wcześniej nie słyszał. Jedyny pożytek z tego to zajęcia z chemii w laboratorium, które prawdopodobnie będziemy mieć w III klasie, oraz wykłady z biologii (dla jednego profilu z innego liceum). Poza tym to lipa. Wszyscy, co chcą iść na lekarski, to lądują przeważnie w Białym, Warszawie albo Lublinie, bo najbliżej tylko tutaj.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: czytowazne »

Chyba wiem o jakim wspaniałym mieście mówisz D

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość