[Link] Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

Befik pisze:Według pań z dziekanatu przewidywany próg to 81,5 wiec masz szansę sie dostać. -) tylko I wyłącznie wówczas, gdy bedzie tak niskie zainteresowanie Bydgoszczą jakie jest w tym roku.
Rejestrowało się jakieś 4000 osób, więc bardzo dużo, próg póki co jest wysoki, nie spadło jeszcze nawet poniżej 84, więc podchodzilabym ostrożnie do tych optymistycznych prognoz. Chyba, że tego 21 coś spektakularnie drgnie.

śmietanka
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2014, o 15:37

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: śmietanka »

Spoko, dzięki za odpowiedzi W takim razie muszę zdecydować się na inne opcje, które mi zostały Mam nadzieje, że Wam się uda/już udało

Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

&#x15Bmietanka pisze:Spoko, dzięki za odpowiedzi W takim razie muszę zdecydować się na inne opcje, które mi zostały Mam nadzieje, że Wam się uda/już udało
Najbezpieczniej to zdecydować się na inną, pewną opcję, ale to nie przeszkadza, żeby i tak do października poczekać, a nóż prognozy się sprawdzą i będziesz ostatnim rzutem do Bydgoszczy Trzymam kciuki

śmietanka
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2014, o 15:37

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: śmietanka »

Tak właśnie zrobię, ale popłakałabym się ze szczęścia gdyby się jednak udało Dzięki )
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: cyjanowodor93 »

smietanka, tak na pocieszenie Ci napisze,ze do mojego znajomego zadzwonili 30 wrzesnia i jest teraz szczesliwym studentem
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

Patrząc chociażby na zeszłoroczny temat z progami to i w październiku ludzie dostawali informacje, że się dostali
śmietanka
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2014, o 15:37

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: śmietanka »

Ojeju jesteście kochani z tym pocieszaniem, aż mi sie lepiej zrobiło, bo ostatnio to tylko czarna rozpacz, że wybrałam stomę na pumie i nie zalogowałam się na wojlek Oby się sprawdziło nawet w październiku i każdy z nas robił to co chce

Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Amani »

Czy na lek w Poznaniu to już ostateczny próg to 173?
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

Amani pisze:Czy na lek w Poznaniu to już ostateczny próg to 173?
Pewnie nie, do października jeszcze dużo czasu, więc jeszcze spadnie

brumbrum
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2014, o 17:14

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: brumbrum »

Dzięki za odpowiedź. A uściślając moje pytanie o Wrocław lek stacjo, myślicie, że jest szansa, żeby we wrześniu nastąpiło jeszcze przesunięcie o ok. 105 osób? Mam 265 100 mat 87 bio

meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: meisie »

Jaki obstawiacie końcowy próg na GUMedzie?

Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Madridistka »

W Poznaniu już wszystkie miejsca zajęta. Ewentualnie jak się coś zwolni będą dzwonić do ludzi, więc te 173 na dzień dzisiejszy jest ostateczny, a we wrześniu w Poznaniu normalnych list nie ma, przyjmują tylko ludzi z odwołania na miejsca, które się zwolniły z listy przyjętych.
marc45
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2014, o 11:45

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: marc45 »

podbijam pytanie o GUMed. w poprzednich latach we wrześniu jeszcze się coś ruszało?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości