Przeniesienie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cynka
Posty: 81
Rejestracja: 11 lis 2010, o 08:22

Przeniesienie

Post autor: cynka »

Czy ktoś byłby uprzejmy pomóc ?
Jak wygląda sprawa przeniesinia na 2 rok medycyny na UJ z Katowic ( stacjonarne ) . Powód naprawdę ważny , średnia ocen wysoka tylko różnice programowe spore Czy da się nadrobic fizjologię ? Czy UJ umożliwia przenoszenie na 1 rok z powodu różnic programowych jezeli ktoś nie dostanie się normalnie w rekrutacji ? Naprawdę ważne .
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Przeniesienie

Post autor: randomlogin »

Nie chce uprawiac czarnowidztwa, ale to naprawde w obecnej sytuacji na qydziale raczej nierealne. Brakowaloby tobie tylio fizjo, czy fizjo i biochemii? W pierwszej wersji mozesz sprobowac, o ile wazny powod to. Nie, nie wien co by mialo ich przekonac. W kazdym razie tqoj prywatnie wazny raczej taki nie bedzie. No jest trudno no, sprobowanie nic nie kosztuje, ale na to nie licz.

cynka
Posty: 81
Rejestracja: 11 lis 2010, o 08:22

Re: Przeniesienie

Post autor: cynka »

Dzięki za szczerość w każdym razie
Róznice programowe faktycznie nie do przeskoczenia nie słyszałam też żeby na UJ mozna było powtarzać 1 rok przy przenoszeniu ( co średnio mi się podoba na ale w obecnej sytuacj . ) Gdy się rekrutaowałam na UJ brakło mi kilku pkt a teraz wchodzi rozszerzona matma więc Chyba jedyna możliwość to przeprowadzka do Krakowa i nauka matmy i dopiero pózniej studia . tylko szkoda tyle czasu tracić"
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Przeniesienie

Post autor: york »

znam dziewczynę co przeniosła się do nas z zabrza na pierwszy rok, choć skończyła go na sumie, nie chciała isc na drugi ze wzgledu na ww roznice programowe, choc mogla, jedynie to wziela sobie pare przedmiotow z drugiego roku do realizacji, takze jak powod wazny to probuj, tylko ona zalatwiala te sprawy juz w czerwcu
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Przeniesienie

Post autor: randomlogin »

Musiala miec mega argumentacje, bo ja znam kilka przykladow - z roznych uczelni - osob, ktorym sie nie udalo. I dodatkowo komenatarze na ten temat.
Jeates pewna, ze po prostu nie poprawila.matury?

młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Przeniesienie

Post autor: młody technik »

Różnice programowe nieco zacierają się po II roku studiów, sam chętnie bym się dowiedział czy przeniesienie wtedy jest możliwe.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Przeniesienie

Post autor: randomlogin »

Po II latwiej, poza tym do tego czasu zmienia sie wladze wydzialu. A gorsze - w tym zakresie - juz raczej nie beda. Z drugiej strony wszystko czego ewentualnie dowiesz sie o tym czy sie da i w jakich sytuacjach stanie aie nieaktualne.

york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Przeniesienie

Post autor: york »

randomlogin pisze:Musiala miec mega argumentacje, bo ja znam kilka przykladow - z roznych uczelni - osob, ktorym sie nie udalo. I dodatkowo komenatarze na ten temat.
Jeates pewna, ze po prostu nie poprawila.matury?

nie, nie poprawiała
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości