Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

19/20 albo 26/27, można by zrobić na fb ankietę dać jeszcze dwie opcje typu: nie jestem zainteresowany/a (takich oby jak najmniej ) i obojętnie". Co Wy na to?

22-24 jest ten wyjazd integracyjny.
Jeferson
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 15:19

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jeferson »

Ja preferuję pierwszy termin

btw, macie już jakieś książki?
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

ja za tydzien/dwa wbijam już na caly wrzesień do Lublina więc zaczynamy: ostre melanżowanie, szukanie bochenka i innych, najbardziej odlotowy miesiąc w życiu i wiele innych atrakcji
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

LanceArmstrong pisze:ja za tydzien/dwa wbijam już na caly wrzesień do Lublina więc zaczynamy: ostre melanżowanie, szukanie bochenka i innych, najbardziej odlotowy miesiąc w życiu i wiele innych atrakcji
Co do szukania bochenka i innych to jednak polecam internet niż lublin a jak już musisz to zagłębie sklepów medycznych jest na lubartowskiej, więc nie chodź tam po zmroku, nie szpanuj drogim telefonem i nie noś barw drużyny nieprzyjaznej motorowi

A co do integracji to dodałam na fb ankietę, więc głosujcie i zobaczymy
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

ok rzucę okiem
Batylda
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:24

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Batylda »

Mam 2 pytania, zapewne głupie
Skąd mamy wiedzieć na którym wydziale jesteśmy?ltchodzi o lek I jak założyć to konto na Wirtualnej Uczelni?
Anty
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 16:42

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Anty »

Ja moge chetnie pooprowadzac po Lublinie a co do ksiazek, to jakby ktos chcial komplet graya z testami w bdb stanie za 150zl to moge dac kontakt do kolezanki

LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

gray jest zamiast bochenka? polsko/angielski?
aAnna
Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2014, o 15:18

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: aAnna »

Pherenike mógłbyś wrzucić link do tej ankiety?

a co do książek, myślicie, że lekko stary Bochenek niezbyt odbiega od nowego i się nada czy powinnam zainwestować w najnowsze wydanie?

ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ekim »

W Bochenku nic się nie zmienia od lat, byle był 5 tomowy.

Gray to niby główny podręcznik, ale fajne są w nim tylko obrazki, a teoria to jednak Bochen, ewentualnie Skawina lub Moryś.

Na którym wydziale jesteście dowiecie się z wirtualnej. Konto zakładane jest tam automatycznie. Najczęściej koło połowy września można próbować resetować hasło i uzyskiwać dostęp do konta.

magdaskub
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:02

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: magdaskub »

hej, a nie wiecie moze czy mamy juz wplacac oplaty na legitymacje i ile ona wynosi?
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Dudek »

aAnna pisze: a co do książek, myślicie, że lekko stary Bochenek niezbyt odbiega od nowego i się nada czy powinnam zainwestować w najnowsze wydanie?
kolega swego czasu używał Bochenka 7 tomowego spokojnie dawał radę. Szkoda przepłacać za te nowe wydania. Ja miałem takiego chyba z lat 90. Kolega tego najnowszego niebieskiego, rozpadło mu się to w cholere.
Batylda
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:24

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Batylda »

magdaskub pisze:hej, a nie wiecie moze czy mamy juz wplacac oplaty na legitymacje i ile ona wynosi?
dobre pytanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 61 gości