Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Marcella
Posty: 247
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 19:37

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Marcella »

Judyta _ pisze:
truskawka994 pisze:
Czuję, ze czytam o sobie. A dlaczego mam poczucie że jestem gorsza"? A no dlatego,ze znowu zabranie mi około 10 punktów na lekarski. Studia na których jestem dają mi dużo satysfakcji i bardzo mi się podobają. Czuję,że mogłabym z tym związać swoje życie. Poprawa matury w moim przypadku to raczej forma terapii. Chciałabym sobie udowodnić,że jednak potrafię,że moja nauka nie poszła w las
[/quote]


Myślę, że jak napiszesz na tyle, że wystarczy to bez względu na to co zrobisz poczujesz dałam radę. Będzie Ci lepiej. Pierwsza myśl: Jestem Truskawką nie za 150 pkt tylko 170. Dałam radę.

Poprzeczka, która wydaje się nie do przeskoczenia tworzy barierę na wielu sferach dlatego jeśli Ktoś coś takiego czuje to polecam nie poddawać się.

Wiele możecie tylko musicie w to uwierzyć [/quote]

Ja czasami również mam takie wrażenie że bariera 170p , jest po prostu nieosiągalna dla mnie, zobaczymy jak poprawię w maju
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: black-cat »

Marcella pisze: Ja czasami również mam takie wrażenie że bariera 170p , jest po prostu nieosiągalna dla mnie, zobaczymy jak poprawię w maju
Ja tak samo, tak jak już wcześniej pisałam- odnoszę wrażenie, że dla mnie osiągnięcie po 85% (i wyżej) z obu to jest niezły wyczyn! Niby teraz już nieźle zaczęłam (zwłaszcza z biol), ale ta niepewność, co będzie w przyszłym roku niestety jest:(

Judyta _ Dziękuję Pani za tak miłe słowa, naprawdę czasem niby zwykłe, motywujące zdanie potrafi bardzo pomóc:) Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo szczęścia:)
Kierunek lekarski :)
EwKa1202
Posty: 140
Rejestracja: 19 lip 2013, o 12:29

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: EwKa1202 »

Hej widziałam,że zmienia się przelicznik matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki na lekarski na WUM, czy myślicie,że jakoś ogromnie wpłynie to na próg?
Judyta _
Posty: 85
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:39

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Judyta _ »

Alra,
Tylko ciężko robić wtedy arkusze tematyczne pod działy póki co

Ja zawsze byłam wrogiem wychwalania Witowskiego ale uważam, że do ćwiczeń jest dobry (najlepiej z nauczycielem - fakt).

Marcella,
Dlaczego jest osiągalna dla Innych a dla Ciebie nie?


black-cat, Będzie dobrze Musi być. I dziękuję
Judyta _
Posty: 85
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:39

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Judyta _ »

W planach z biologii wkradł się błąd. 21-22 - genetyka. 23 EWOLUCJONIZM
Awatar użytkownika
Marcella
Posty: 247
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 19:37

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Marcella »

Judyta _ pisze: Marcella,
Dlaczego jest osiągalna dla Innych a dla Ciebie nie?
Po prostu mam takie wrażenie patrząc na wyniki z tego roku, umiałam dużo, a i tak zawaliłam po całej linii, czasami jestem pełna optymizmu i uczę się chętnie, a czasami mam dość, wiem, że uczę się dla większej idei tj. aby dostać się na wymarzony kierunek lekarski, ale i tak podświadomie myślę, że mam nikłe szanse.
Judyta _
Posty: 85
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:39

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Judyta _ »

Masz takie same szanse jak Inni!
EwKa1202
Posty: 140
Rejestracja: 19 lip 2013, o 12:29

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: EwKa1202 »

Ponawiam swoje pytanie.
Czy myślicie,że zmiana na WUMie przelicznika matematyki rozszerzonej i podstawowej wpłynie jakoś znacząco na próg?
Awatar użytkownika
Marcella
Posty: 247
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 19:37

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Marcella »

ja mam pytanie, jak zarejestrowałam się na stronie UMB przed wynikami matury i wybrałam Lekarski i Farmację, ale po wynikach nie zapłaciłam za rekrutację, konto nadal mam, czy nie będę miała żadnego kłopotu za rok z moim kontem ? czy zostanie ono usunięte ?
Judyta _
Posty: 85
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:39

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: Judyta _ »

Marcella pisze:ja mam pytanie, jak zarejestrowałam się na stronie UMB przed wynikami matury i wybrałam Lekarski i Farmację, ale po wynikach nie zapłaciłam za rekrutację, konto nadal mam, czy nie będę miała żadnego kłopotu za rok z moim kontem ? czy zostanie ono usunięte ?
O ile dobrze wiem to za rok będzie nowe Wraz z nową rekrutacją
natek
Posty: 103
Rejestracja: 28 lip 2013, o 18:01

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: natek »

Marcella pisze:
Judyta _ pisze: Marcella,
Dlaczego jest osiągalna dla Innych a dla Ciebie nie?
Po prostu mam takie wrażenie patrząc na wyniki z tego roku, umiałam dużo, a i tak zawaliłam po całej linii, czasami jestem pełna optymizmu i uczę się chętnie, a czasami mam dość, wiem, że uczę się dla większej idei tj. aby dostać się na wymarzony kierunek lekarski, ale i tak podświadomie myślę, że mam nikłe szanse.
musisz wierzyć, że się uda. Wiara i optymizm naprawdę dużo dają
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: kagata0418 »

ewka1994 pisze:Ponawiam swoje pytanie.
Czy myślicie,że zmiana na WUMie przelicznika matematyki rozszerzonej i podstawowej wpłynie jakoś znacząco na próg?
Tu pozostaje tylko wrozyc i sie domyslac,prog na pewno sie zmieni bo jest wiekszy przelicznik na fize podst,poza tym oplaca sie teraz zdawac trzecie rozszerzenie,chociaz wg mnie te zmiany to glupota.
Szkoda tylko,ze teraz ludzie nie moga nadrobic punktow matma podstawowa ktora jest banalna
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Matura 2015/2016 dla rocznika 94!

Post autor: kagata0418 »

Marcella pisze:
Judyta _ pisze: Marcella,
Dlaczego jest osiągalna dla Innych a dla Ciebie nie?
Po prostu mam takie wrażenie patrząc na wyniki z tego roku, umiałam dużo, a i tak zawaliłam po całej linii, czasami jestem pełna optymizmu i uczę się chętnie, a czasami mam dość, wiem, że uczę się dla większej idei tj. aby dostać się na wymarzony kierunek lekarski, ale i tak podświadomie myślę, że mam nikłe szanse.
Wiesz co,ja poprawialam i tez mialam takie mysli.Najpierw nastawilam sie na stomatologie,bo to latwiej osiagalne jednak,a potem zaczelam myslec,ze nadawalabym sie w sumie na farmacje<XD.Masz szanse jak kazdy,a nawet wieksze,bo poprawkowicze moga jednak dopracowac wszystko na tip top,a maturzysci przyszloroczni beda mieli jeszcze duzo na glowie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości