lista rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
inqaa
Posty: 118
Rejestracja: 5 sty 2014, o 10:00

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: inqaa »

Lola_119, ja mam jeszcze mniej ni? Ty, bo 83,6. Czy spadnie? Nie wiem. Dziwi mnie tylko to, ?e w tamtym roku progi by?y o wiele ni?sze a matura w tym roku posz?a podobno gorzej.
Lola_119
Posty: 75
Rejestracja: 20 maja 2014, o 10:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Lola_119 »

Nie posz?a gorzej, mówili, ?e OKE nie poda?a dok?adnych danych. Z tego co wida?, posz?a lepiej
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: szska »

Wyluzujcie, wiem jak by?o rok temu i pod konec sierpnia dzwoni? do wszystkich zakwalifikowanych i milion razy pytaj? czy id? gdzie indziej ?eby miejsca zwalniali, wi?c mo?e jakie? lenie którym nie chcia?o si? papierów zabiera? zwolni? miejsca przez telefon
Lola_119
Posty: 75
Rejestracja: 20 maja 2014, o 10:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Lola_119 »

[at] a wed?ug ciebie wyniki 83,65-6 maj? szanse wej? A rok temu ?rednio o ile osób przesuwa?y si? listy sierpniowo-wrze?niowe?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: szska »

Szczerze mówi?c nigdy tego nie ?ledzi?am ale wiem ?e pojedyncze miejsca zwalnia?y si? nawet w pa?dzierniku, mojego koleg? z grupy przyj?li 2 tygodnie po rozpocz?ciu jak inna dziewczyna zrezygnowa?a.

Poza tym, tu macie progi zesz?oroczne:
Bydgoszcz: 87 / 85.25 / 84.75 / 84.1 / 83.25 / 83.05 / 82.9 / 82.75
porównuj?c z tegoroczn? czwart? list? to i tak w tym roku s? ni?sze. I sporo jeszcze spad?y, i my?l? ?e spadn?, ca?y wrzesie? i pocz?tek pa?dziernika b?d? pewnie przyjmowa?.
Awatar użytkownika
inqaa
Posty: 118
Rejestracja: 5 sty 2014, o 10:00

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: inqaa »

szska, a jak jest z domami studenckimi w Bydgoszczy? Op?aca si? tam mieszka? czy lepiej wynaj?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: szska »

Ja nie mieszka?am, wiem ?e ten najbardziej oblegany (ds2 chyba) to nie jest miejsce w którym umia?abym prze?y? rok Nocowa?am tam w wakacje jak szuka?am mieszka?, ogólnie pokoje s? miniaturowe i to na kilka osób, a poza tym standard raczej s?aby. Ten nowy akademik ds3 wydaje sie by? git, nawet rozwa?a?am mieszkanie tam jakbym nie znalaz?a mieszkania, ale znalaz?am. Tylko ?e jest bardzo drogi, ale luksusowy
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: rozekkwidzyn »

Du?o osób chwali sobie DS2. DS1 jest strasznie daleko od uczelni.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Matjozi »

A w cenie DS3 mo?na spokojnie wynaj kawalerk?/pokój
Awatar użytkownika
Karpentaria
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2012, o 15:53

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Karpentaria »

Hej, kiedy dostali?cie co? na kszta?t planu zaj?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: szska »

W pierwszym albo drugim tygodniu wrze?nia by? rozk?ad zaj rok temu.
Awatar użytkownika
inqaa
Posty: 118
Rejestracja: 5 sty 2014, o 10:00

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: inqaa »

Lola_119 pisze: mówili, ?e OKE nie poda?a dok?adnych danych. Z tego co wida?, posz?a lepiej
Ale by?o o wiele mniej osób zdaj?cych biologi? rozszerzon? ni? w tamtym roku. I strona przy prognozowanych progach podawa?a je ni?sze ni? w tamtym roku.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: rozekkwidzyn »

szska- a nie by? przypadkiem w ostatnim tygodniu wrze?nia? Bo mi si? tak kojarzy co?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości