Pierwszy rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

no jasne że istnieje, jest strasznieee wymagającaa, ale przy tym bardzo mila, na zajęciach po odpytce zawsze było zabawnie, można było sobie z nią pogadać o pierdołach nawet i jak ktoś coś potrzebował załatwić na katedrze to sama proponowała pomoc. Ja sie osobiście ciesze że z nią miałem bo na początku przypiliła do nauki, nauczyło się jak się szybko uczyć dużego materiału i poźniej było z o wiele lżej. Tzn dla mnie na pewno, jak miałem w 2 semestrze z innym prowadzacym to uciekałem do grupy, która z nią miała ćwiczenia bo ma dużą wiedze i umie dobrze wytłumaczyć, a w szczególności ten pieroński OUN.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Pierwszy rok

Post autor: Erick »

A sporo osób wybiera angielski na anatomii? Bo jakoś wolę angielski.
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: Pierwszy rok

Post autor: xy95 »

No tak myślałem, zawsze tak jest że tego najbardziej wymagającego nauczyciela / wykładowce wspomina się najlepiej i z perspektywy czasu nie wyobraża się sobie zajęć z kimś innym.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Pierwszy rok

Post autor: MrBrightside »

xy95 pisze:A jakie jest prawdopodobieństwo że się trafi na dr S hhehe
Nieśmiało dodam, że dr S. wychodzi do domu najpóźniej o 15, więc dla grup popołudniowych jej postać to trochę taka urban legend Chociaż na ostatnim kolosie, z brzucha, została dłużej i ułożyła nam szpilki. Matko jedyna _
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

no my mieliśmy wszystkie szpile przez nią układane (właśnie oprócz brzucha ), także nasze wyniki zawsze raziły po oczach spośród reszty roku, a na ostatnie szpile poszła do was bo sami ją prosiliśmy, że musi być troche sprawiedliwości na świecie żeby pewne smaczki poznali też inni- także perdon
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Pierwszy rok

Post autor: MrBrightside »

Ej, ej, skoro pani doktor taka cudowna i wychwalana, to było ją konsekwentnie trzymać u siebie do końca! :v Tymi szpilami z brzucha to postraszyła pięknie (szpilka zawiśnięta w powietrzu niszczy system), ale ostatecznie zdawalność nie była wiele mniejsza niż na innych kolosach.

Grunt to się nie bać ani dr S., ani anatomii, na luzie się nauczyć i zdać.
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

chcieliśmy się podzielić tym szczęściem z innymi
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: Pierwszy rok

Post autor: xy95 »

Ja się znajdę pewnie w 18 grupie bo jestem na S , czyli tej popoludniowej patrzac na tamten rok, wiec moze mi ta pani dr. nie grozi. Hehe

Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: Pierwszy rok

Post autor: Piotreklek »

Ja słyszałem, że sposobem na nią jest pokazać na pierwszych zajęciach że trafiła na dobrą grupę czyli trzeba się porządnie nauczyć na pierwsze kilka zajęć i odpowiadać na wszystko co jej się zamarzy i jak ktoś czegoś nie będzie wiedział to niech ktoś inny mówi, bo ponoć nic jej bardziej nie wyprowadza z równowagi jak cisza pozostawiona po pytaniu
ŚUM Katowice lekarski 2013-2019
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

na S to już w grupie 16 były osoby i akurat ta cała grupa miała dr S., także to już tylko zależy od nazwisk osób które w tym roku sie zarekrutowały
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Pierwszy rok

Post autor: Erick »

Jak mam pewność, że będę w grupie 20 to na dr S raczej nie wpadnę?
No i ponawiam pytanie, czy ktoś uczy się w waszych rocznikach anatomii po angielsku, czy wszyscy tak na tą łacinę się rzucili?
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

jasne że się uczą po angielsku ale nie dużo osób, zdecydowanie łatwiej wybrać łacinę bo większość materiałów i atlasów jest po łacinie. U mnie w grupie były 3 takie osoby na 18 ale po jakimś czasie tylko 1 została przy angielskim.
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: Pierwszy rok

Post autor: Piotreklek »

U nas w grupie wszyscy uczyli się po łacinie
ŚUM Katowice lekarski 2013-2019
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości